Xerox WorkCentre 5024V

Cena produktu Xerox WorkCentre 5024V není známa.

 

Popis produktu Xerox WorkCentre 5024V: Popis produktu Černobílá multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 5024 Díky mnohaleté tradici disponuje společnost Xerox portfoliem zařízení a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt p...  Více informací


Xerox WorkCentre 5024V - popis

Popis produktu

Černobílá multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 5024
Díky mnohaleté tradici disponuje společnost Xerox portfoliem zařízení a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků - od domácího uživatele, přes velké podniky až po reprografická studia. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, životností a přijatelnou cenou. Nyní představuje rychlou černobílou laserovou multifunkční tiskárnu WorkCentre 5024 formátu A3, která je navržená speciálně pro kancelářské použití a nabízí bezproblémový chod, snadnou obsluhu i vysokou produktivitu.
Kvalitní a rychlý tisk
Kvalitní výstup je zajištěn díky standardnímu rozlišení až 600 × 600 dpi a dalším vyspělým tiskovým funkcím. Rychlost tisku je až 24 stran za minutu a tisk první strany je realizován již za 14 sekund. Rychlému tisku dopomáhá výkonný procesor s frekvencí 300 MHz, který je doplněn o 256MB tiskové paměti. Zájemce o tento povedený model jistě také potěší zabudovaný automatický oboustranný tiskový modul, který umožňuje bez nutnosti ručního otáčení stránek automaticky potisknout obě strany papíru.
Snadné kopírování
Vedle tisku zajišťuje zařízení WorkCentre 5024 rychlou produkci vysoce kvalitních černobílých kopií v rozlišení až 600 x 600 dpi. Tiskárna je vybavena skenerem s rozlišením až 300 x 300 dpi barevně a 600 x 600 dpi černobíle, díky kterému je možné skenovat do počítače přes USB rozhraní a s volitelnou síťovou kartou pak do i do emailu, či síťového úložiště. Součástí je také podavač DADF (automatický oboustranný) s kapacitou 110 listů.
Klíčové vlastnosti
Výkonná multifunkční tiskárna WorkCentre 5024 formátu A3 kombinuje tiskárnu, kopírku i skener a disponuje vyspělými tiskovými funkcemi, rychlým 300 MHz procesorem či 256 MB integrované paměti. Rychlost tisku je až 24 stran za minutu a tisk první strany je realizován již za 14 sekund. Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Pro propojení s více počítači možnost instalace volitelné síťové karty 10Base-T / 100Base-TX. Tiskárna je vybavena zásobníky na papír - Standardní zásobník na 250 listů a manuální podavač na 100 listů. Volitelný volitelně lze doplnit o zásobník na 500 listů a modul dvou zásobníků, každý s kapacitou 500 listů. Po rozšíření je schopna pojmout až 1850 listů papíru.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
24

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Technologie tisku:
Laser

Formát tiskárny:
A3

Rozhraní:
USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:
256

Barevná/Černobílá:
Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
24

Tisk první strany po [sec.]:
14

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
216

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600 x 600

Ploché provedení skeneru:
Ano

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Xerox
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
24 stran
Rozlišení skeneru 600x600
Barevný tisk Ne
Maximální formát tisku A3
Druh Laserová
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano
Kopírování Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Xerox WorkCentre 5024V užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.