Samsung SL-C3060FR

Cena produktu Samsung SL-C3060FR není známa.

 

Popis produktu Samsung SL-C3060FR: Popis produktu Kvalitní barevná multifunkční tiskárna Samsung SL-C3060FR Tiskárna Samsung SL-C3060FR, navržená speciálně pro domácí a středně velké kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, ...  Více informací


Samsung SL-C3060FR - popis

Popis produktu

Kvalitní barevná multifunkční tiskárna Samsung SL-C3060FR
Tiskárna Samsung SL-C3060FR, navržená speciálně pro domácí a středně velké kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, barevný tisk, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi, které uživatelé od všech produktů Samsung již běžně očekávají.

Praktické 4 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě rychlého a duplexního tisku potěší i přítomnost skeneru, kopírky a faxu. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů. Pokud si chcete ušetřit čas například při kopírování, vyzkoušejte automatický RADF podavač, který vložené jednotlivé listy papíru v podavači sám okopíruje.

Šetřete s technologií ECO
Jediným stisknutím tlačítka ECO aktivujete režim úspory toneru a papíru. Tlačítko po stisknutí automaticky aktivuje tisk dvou stran na jeden list. V režimu úspory toneru lze aktivovat možnost vynechání prázdných stránek. Nastavení lze upravovat pomocí softwaru Easy Printer Manager.
Vysoká kvalita během krátké doby
Tiskárna SL-C3060FR nabízí velice krátkou dobu výstupu první stránky - v pracovním režimu budete mít první výtisk ve vysoké kvalitě v rukou do 9 sekund. Tiskárna nabídne rychlost tisku až 30 stran A4 za minutu černobíle i barevně. Zájemce o tento povedený model jistě také potěší zabudovaný automatický oboustranný tiskový modul, který umožňuje bez nutnosti ručního otáčení stránek automaticky potisknout obě strany papíru (duplexní tisk).

Velké možnosti připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní. Tisknout z externích disků, nebo flash disků můžete po připojení těchto zařízení do USB host konektoru. Na uvedenou externí paměť je možné i skenovat potřebné dokumenty, pro snazší přenášení. Pokud potřebujete tisknout z více počítačů najednou, můžete ji připojit do domácí nebo firemní počítačové sítě pomocí kabelového GLAN rozhraní s klasickým RJ-45 konektorem a gigabitovým internetem. Najdete zde také pevný disk o velikosti 4 GB. Vše vidíte na přehledném 4,3" LCD displeji.
Funkce PrinterOn
Tisknout můžete prakticky odkudkoliv. Díky této funkci můžete tiskárnu využít při tisku z dalších zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety nebo notebooky a také cloudová úložiště.

Klíčové vlastnosti
Tiskárna disponuje vyspělými tiskovými funkcemi a jejím základem je duální procesor, který pracuje na frekvencích 800 a 400 MHz s podporou 512 MB integrované paměti. U tiskárny je zajištěn vysoce kvalitní výstup, který zajišťuje rozlišení 9600 x 600 dpi. Zabudovaný skener dokáže naskenovat až 24 stránek za minutu a disponuje optickým rozlišením 1200 x 1200 dpi, které je možné softwarově vylepšit až na hodnotu 4800 x 4800 dpi.
Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. K počítačové síti ji lze připojit pomocí GLAN rozhraní. Nechybí ani USB host konektor pro připojení externí datové paměti. Tiskárna je vybavena zásobníky na papír, který pojme až 250 listů papíru u vstupního, resp. 150 u výstupního. Přítomný je i 50 listový víceúčelový podavač a dokoupit lze volitelný 520 listový zásobník, pokud nechcete tak často doplňovat papír do tiskárny. Měsíční zatížení je až 60 000 stránek.
Hmotnost tiskárny je 26 kg při rozměrech 469 x 452.5 x 504.3 mm a provozní hlučnost udávaná výrobcem nepřekračuje 52 dBA při tisku nebo 37 dBA v pohotovostním režimu.

Tento produkt je kompatibilní s novým operačním systémem Windows 10

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Multifunkční:

Ano

Rozlišení - černé normální [DPI]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

30

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:

512

Spotřeba [W]:

500

Velikost HDD [GB]:

4

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [DPI]:

600 x 600

Rozlišení - barevné normální [DPI]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

30

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

30

Tisk první strany po [sec.]:

9

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

220

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [DPI]:

1200 x 1200

Ploché provedení skeneru:

Ano

Podavač skeneru:

DADF (50 listů)

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

469 x 452,5 x 504,3

Hmotnost v kg:

26,32

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Kopírka:

Ano

Fax:

Ano

Skener:

Ano

Multifunkční:

Ano

Podpora W10:

Ano

Výrobce Samsung
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
30 stran
Druh LED

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung SL-C3060FR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.