SAMSUNG SCX-5635FN

Cena produktu SAMSUNG SCX-5635FN není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG SCX-5635FN: Tiskárna SCX-5635FN zvýši vaši efektivitu a pracovní výkon. Je chytrým kancelářským pomocníkem, který podporuje pracovní skupiny a malé a střední podniky. Tiskárna SCX-5635FN dokáže tisknout, kopí...  Více informací


SAMSUNG SCX-5635FN - popis

Tiskárna SCX-5635FN zvýši vaši efektivitu a pracovní výkon. Je chytrým kancelářským pomocníkem, který podporuje pracovní skupiny a malé a střední podniky. Tiskárna SCX-5635FN dokáže tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat s rychlostí tisku 33 str./min s možností oboustranného tisku a praktických síťových funkcí, které jsou vhodné pro pracovní skupiny. Zvýšení vaší efektivity ještě nikdy nebylo tak snadné. Tiskárna SCX-5635FN nabízí tu nejvyšší rychlost tisku a kopírování 33 str./min A4 v kategorii stolních multifunkčních zařízení. První stránka se vytiskne již za 8 sekund. Díky zatížení s tiskem v průměru 1.000 až 3.000 výtisků měsíčně budete vědět, na čem jste, a můžete svoji multifunkční tiskárnu optimálně využít. Tiskárna SCX-5635FN vede i v těch nejnáročnějších podnikových podmínkách díky vysoké produktivitě a maximálnímu měsíčnímu zatížení 80.000 stran. Vynikající funkce tiskárny SCX-5635FN změní váš náhled na tiskárny a vaši práci. Přímý port USB změní tiskárnu na samostatný počítač a šetří čas i námahu, jelikož umožňuje přímé skenování a tisk prostřednictvím zařízení USB.

Výrobce Samsung
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG SCX-5635FN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.