Samsung CLX-8640ND

Cena produktu Samsung CLX-8640ND není známa.

 

Popis produktu Samsung CLX-8640ND: Popis produktu Barevná multifunkční laserová tiskárna Samsung CLX-8640ND Společnost Samsung je jeden z předních výrobců elektroniky vůbec. Na náš trh přináší řadu tiskáren ať už klasických neb...  Více informací


Samsung CLX-8640ND - popis

Popis produktu

Barevná multifunkční laserová tiskárna Samsung CLX-8640ND
Společnost Samsung je jeden z předních výrobců elektroniky vůbec. Na náš trh přináší řadu tiskáren ať už klasických nebo multifunkčních. Nová multifunkční tiskárna této společnosti s označením CLX-8640ND patřící do středně velkých nebo velkých kanceláří i domácností.
Vychutnejte si velmi kvalitní výtisky
Tiskárna využívá unikátní technologie ReCP, která zvyšuje celkovou kvalitu a vitalitu vašeho tisku a zajistí, že vaše výtisky vypadají perfektně. Tato technologie je doplněna o nově vyvinuté polymerované tonery s menšími částicemi než u klasických tonerů, jenž zajistí ostřejší výtisky a živější barvy. Nové tonery mají vyšší obsah vosku, který zvyšuje lesk a odolnost proti blednutí.
Ergonomický design a tisková úspora
Velkým kladem je i malý ergonomický design, který nezabírá zbytečně místo. Design modelu si najde své místo i do stylově zařízených kanceláří nebo domácností. Snadné použití jistě ocení nejeden z uživatelů. Díky přítomnosti dotykového a barevného 7“ displeje je ovládání velmi jednoduché a intuitivní a tím šetří váš čas a vynaloženou námahu. Pouhým jedním zmáčknutím tlačítka ECO můžete ušetřit na toneru, papíru a dokonce i na elektrické energii. Použít lze tisk více stránek na jeden list papíru, měnit barvu na stupně šedi anebo přeskočit prázdné stránky v dokumentu.
Vše při ruce a výhody oboustranného tisku
Tiskárna v sobě integruje i funkce kopírky, skeneru a faxu. Díky tomu budete mít všechno na jednom místě a nebudete muset při vybavování kanceláře nebo domácnosti kupovat velké množství přístrojů. Velkým pomocníkem při potřebě potisknout obě strany papíru je automatický oboustranný tisk, který se sám bez velké námahy postará o potisknutí obou stránek papíru. Značně Vám tím tiskárna ušetří čas strávený tiskem a snadněji se ušetří na spotřebovaném papíru.
Velké možnosti propojení
Propojení s počítačem je realizovatelné přes klasický USB 2.0 konektor. Propojení s domácí nebo firemní sítí je realizovatelné přes gigabitové Ethernetové rozhraní s konektorem RJ-45. Tisknout i skenovat můžete bez připojení k počítači přímo z USB host konektoru.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna patří mezi barevné multifunkční laserové tiskárny s rozlišením tisku až 9600 x 600 dpi (600x600x 4bit), kde rychlost tisku dosahuje velmi pěkných 38 stránek A4 černobíle za minutu a 38 barevně. První vytištěná stránka s pohotovostního režimu tvá vytisknout 9 sekund při černobílém tisku a 11sekund při barevném. Plochý barevný skener s CCD snímačem, má optické rozlišení 600 x 600 dpi a rozšířené až 4800 x 4800 dpi. Skenovat je možné do počítače, USB portu anebo do emailu. Přístroj dokáže kopírovat rychlostí 38 kopií za minutu černobíle a 38 kopie za minutu barevně. Kopírka disponuje funkcí přiblížení textu a to v rozmezí od 25 – 400%. Nastavit lze počet kopií do 1 až po 9999. přítomné je i automatické oboustranné kopírování díky přítomnému DADF podavači. Vysoká rychlost tisku je zajištěna zabudovaným výkonným procesorem a 1024MB integrované tiskové paměti. Tisknout můžete na papíry do velikosti A4 a do vstupního zásobníku jich lze umístit až 520 kusů. Přítomen je i 100listový víceúčelový zásobník, 100listový DADF podavač. Výstupní zásobník poskytuje prostor pro až 500 listů papírů umístěných lícem dolů. Maximální měsíční zatížení tiskárny je až 200 000 listů.
Rozměry tiskárny jsou 550 x 523 x 776 mm a její hmotnost je 70,4kg. Spotřeba při tisku je maximálně 1600W, 80W v pohotovostním režimu a pouze 1,5W v úsporném režimu.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
38

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Technologie tisku:
Laser

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:
1 024

Velikost maximální paměti [MB]:
1 024

Spotřeba [W]:
1 600

Velikost HDD [GB]:
320

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
38

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
38

Tisk první strany po [sec.]:
9

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
220

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600 x 600

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
550 x 523 x 776

Hmotnost v kg:
70,4

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Výrobce Samsung
Rozlišení skeneru 600
Hmotnost 70.4 kg
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
38 stran
Barevný tisk Ano
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung CLX-8640ND užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám, Termosublimační tiskárny.