Kyocera KM-2550

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Kyocera KM-2550 není známa.

 

Popis produktu Kyocera KM-2550: KM-2550 je unikátní digitální síťové řešení pro optimalizaci Vašich pracovních procesů. Toto zařízení svou kompaktností, parametry a širokou nabídkou funkcí v mnoha ohledech předstihuje konkurenci...  Více informací


Kyocera KM-2550 - popis

KM-2550 je unikátní digitální síťové řešení pro optimalizaci Vašich pracovních procesů. Toto zařízení svou kompaktností, parametry a širokou nabídkou funkcí v mnoha ohledech předstihuje konkurenci. Již v základním provedení je tato multifunkce koncipována jako vysoce kvalitní síťová tiskárna a digitální kopírovací zařízení, které je dále rozšiřitelné o skenovací a faxové funkce, duplexní tisk a kopírování. Svou vysokou spolehlivostí, kde je minimalizována potřeba servisního zásahu a využitím unikátní technologie Ecosys, je bezpečnou investicí s dlouhodobou úsporou. Oproti mnoha konkurenčním modelům ve své kategorii snižuje 5 až 7 x četnost servisních zásahů spojených s výměnou opotřebitelných dílů jako jsou tiskové válce, vývojnice apod. Model je navržen tak, aby výrazným způsobem snížil provozní náklady na tisk a jednoznačně zvýšil efektivitu Vašeho procesního řízení. Provozní náklady nejsou pouze cena toneru, ale rovněž cena opotřebitelných dílů a cena práce spojena s jejich objednáváním a výměnou.

Výrobce Kyocera
Fax Ano
Scaner Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kyocera KM-2550 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.