Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

HP Officejet Enterprise X585dn

HP Officejet Enterprise X585dn

Cena produktu HP Officejet Enterprise X585dn není známa.

 

Popis produktu HP Officejet Enterprise X585dn: Popis produktu Podniková multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Enterprise X585dn Barevná multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Enterprise X585dn je navržena pro snadnou integra...  Více informací


HP Officejet Enterprise X585dn - popis

Popis produktu

Podniková multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Enterprise X585dn
Barevná multifunkční inkoustová tiskárna HP Officejet Enterprise X585dn je navržena pro snadnou integraci do stávajícího tiskového prostředí s možnostmi zabezpečení a správou na podnikové úrovni. Poskytuje velmi úsporný provoz s barevným tiskem v profesionální kvalitě s velmi nízkými náklady na stránku. Mezi její nadstandardní vlastnosti patří také možnost vzdáleného tisku z mobilních zařízení pomocí řešení HP ePrint a bezdrátového tisku AirPrint. Je ideální pro menší pracovní skupiny, které hledají výhody laserové tiskárny za cenu a rychlost inkoustové tiskárny.
Maximální produktivita
HP Officejet Enterprise X585dn dosahuje rozlišení 1200 x 1200 dpi při černobílém a 2 400 x 1 200 dpi při barevném tisku. S touto tiskárnou maximalizujete produktivitu uživatelů s nízkou nutností zásahů a vysokokapacitními inkoustovými kazetami. K zvyšování produktivity, šetření časem a náklady na papír přispívá také podpora automatického oboustranného tisku.
Zabezpečení a správa na podnikové úrovni
Díky pokročilým řešením zabezpečení budou citlivá firemní data vždy v bezpečí. S aplikací HP Web Jetadmin můžete centrálně spravovat a monitorovat vaše tiskárny, což přináší časové úspory a zvyšuje tak efektivitu práce.
Služba ePrint
Tiskárna využívá jedinečnou službu zvanou ePrint. Jedná se o technologii přímého tisku po odeslání e-mailu na e-mailovou adresu tiskárny. Příkaz pro tisk tak je možné odeslat z jakéhokoli telefonu s internetem, z iPadu, notebooku i počítače bez instalace zvláštních ovladačů či software. Pokud chcete zahájit tisk, odešlete na adresu této tiskárny e-mail s dokumentem, který budete chtít vytisknout. Tato služba je velice jednoduchá a především nepřekonatelná - tisknout lze z pohodlí domova, z kanceláře nebo z jakéhokoli místa, odkud pošlete příkaz k tisku.
Vysoká produktivita skenování
Úlohy můžete snadno ovládat přímo na 20,3 cm barevné dotykové obrazovce s náhledem obrázků, což značně zefektivní každodenní potřeby skenování.
Snadné ovládání a vysoká konektivita
Tisknout můžete i bez přítomnosti počítače. Na tiskárně se nachází 2x USB host konektor, do kterého je možné připojit flash disky, z nichž je možné pohodlně tisknout Vaše dokumenty. Základní nastavení přístroje provedete pomocí dotykového LCD displeje s úhlopříčkou 20,3 cm. Mezi další připojení patří propojení klasickým USB 2.0 konektorem k jednomu počítači nebo je přístroj možné připojit do domácí či firemní sítě prostřednictvím kabelového Gigabit Ethernet rozhraní nebo volitelného bezdrátového modulu WiFi (není součástí).
Klíčové vlastnosti
K rychlému zpracování tiskových úloh tiskárna využívá 796MHz procesor a tiskovou paměť s kapacitou 1792 MB. Rychlost tisku srovnatelná s kvalitou laserového tisku je až 42 stránek za minutu černobíle i barevně (70 str./min. při běžném kancelářském tisku). Kromě správy pomocí ovládacího softwaru je možné využít také nastavení a ovládání prostřednictvím intuitivního ovládacího panelu LCD. Součástí přístroje je také skener s optickým rozlišením 600dpi a automatickým podavačem dokumentů na 50 listů. Dostatečná je kapacita zásobníků papíru, k dispozici je vstupní zásobník o kapacitě 500 listů a 50listový víceúčelový zásobník. Kapacitu můžete zvýšit volitelným vstupním zásobníkem o kapacitě 500 listů. Na výstupu je pak k dispozici zásobník na 300 listů. Maximální měsíční zatížení je u tohoto modelu stanoveno na 75 000 stran za měsíc, doporučené 2 000 až 6 000. Konektory: USB 2.0, 2x USB 2.0 host, Gigabit Ethernet, 2 interní hostitelské porty USB, port pro připojení dalšího zařízení (FIH) a zásuvka pro integraci hardwaru (HIP). Možnost využití funkce ePrint a AirPrint. Velkou úsporu práce i tiskového materiálu zajistí automatický oboustranný tisk.
Rozměry tiskárny jsou 800 x 670 x 604 mm (víceúčelový zásobník dole a vysunutý, hlavní zásobník vysunutý, prodloužení výstupního zásobníku v poloze legal) a hmotnost je 36,3 kg. Maximální spotřeba při tisku je pouze 67 W, 34 W (připraveno), 9 W (režim spánku), 0,35 W (ruční vypnutí), 0,35 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 1,7 W (automatické vypnutí/zapnutí LAN, vypnuto v tovární konfiguraci).

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
42

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:
1 792

Velikost maximální paměti [MB]:
1 792

Spotřeba [W]:
67

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
2400 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
42

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
42

Tisk první strany po [sec.]:
8

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
6 000

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
533 x 574 x 546

Hmotnost v kg:
36,3

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce HP
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Rozlišení skeneru 600
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
42 stran
Hmotnost 36.3 kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Scaner Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Officejet Enterprise X585dn užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám, Termosublimační tiskárny.