Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

HP LaserJet Pro 500 M521dw

HP LaserJet Pro 500 M521dw

Cena:

od 19 999 Kč do 20 796 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu HP LaserJet Pro 500 M521dw: Popis produktu Černobílá multifunkční laserová tiskárna LaserJet Pro 500 M521dw MFP Model HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v čer...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

HP LaserJet Pro 500 M521dw - popis

Popis produktu

Černobílá multifunkční laserová tiskárna LaserJet Pro 500 M521dw MFP
Model HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v černobílé variantě. Je navržena pro snadnou integraci do stávajícího spravovaného tiskového prostředí s možnostmi na podnikové úrovni díky ovladačům PCL a Postscript. Poskytuje velmi úsporný provoz s černobílým tiskem v profesionální kvalitě s velmi nízkými náklady na stránku. Mezi její nadstandardní vlastnosti patří také možnost vzdáleného tisku z mobilních zařízení pomocí řešení HP ePrint.
Vše v jednom přístroji
Tiskárna v sobě integruje i funkce kopírky, skeneru a dokonce i faxu. Díky tomu budete mít všechno na jednom místě a nebudete muset při vybavování kanceláře nebo domácnosti kupovat velké množství přístrojů.
Služba ePrint
Tiskárna využívá jedinečnou službu zvanou ePrint. Jedná se o technologii přímého tisku po odeslání e-mailu na e-mailovou adresu tiskárny. Příkaz pro tisk tak je možné odeslat z jakéhokoli telefonu s internetem, z iPadu, notebooku i počítače bez instalace zvláštních ovladačů či software. Pokud chcete zahájit tisk, odešlete na adresu této tiskárny e-mail s dokumentem, který budete chtít vytisknout. Tato služba je velice jednoduchá a především nepřekonatelná - tisknout lze z pohodlí domova, z kanceláře nebo z jakéhokoli místa, odkud pošlete příkaz k tisku.
Maximální produktivita
LaserJet Pro 500 M521dw MFP dosahuje rozlišení až 1200 x 1200 dpi. S touto tiskárnou maximalizujete produktivitu uživatelů s nízkou nutností zásahů. K zvyšování produktivity, šetření časem a náklady na papír přispívá také podpora automatického oboustranného tisku. Značnou práci jako je kopírování nebo skenování dokumentů, Vám může také ušetřit automatický podavač dokumentů s kapacitou až na 50 stránek. Při velkých objemech tisku jistě oceníte i poměrně vysokou rychlost tisku až 40 stránek za minutu.
Skener, fax a kopírka
Zabudovaný skener disponuje optickým rozlišením až 300 dpi (automatický podavač) a až 1200 dpi (plochý skener). Ploché provedení skeneru umožňuje snadno tisknout i silnější vazby novin, časopisů i jiných tiskopisů. Skenovat lze do formátů PDF, PDF s podporou vyhledávání, JPG, RTF, TXT, BMP, PNG a TIFF. Kromě skeneru je zde i kopírka, která nepotřebuje pro provoz propojení s počítačem. Jednoduše jí můžete ovládat prostřednictvím 8,89 cm dotykového barevného displeje. Maximální počet kopií je až 99 na jedno nastavení a lze u ní měnit velikost od 25% až po 400% podle potřeby. Rychlost faxového přenosu je až 33,6 kbps a paměť až 250 stran nebo 100 míst.
Zásobník papíru
Maximální vstupní kapacita zásobníku papíru je až 500 listů. Tento model nabídne na vstupu 50 listový automatický podavač, nebo 100 listový víceúčelový zásobník a jeden 500 listový klasický zásobník. Na výstupní straně je prostor pro až 250 vytištěných listů papíru a případných dalších 100 listů na zadní straně tiskárny. Tisknout je možné na papíry do velikosti formátu A4.
Klíčové vlastnosti
Vysoká rychlost tisku je umožněna díky rychlému procesoru, který pracuje na frekvenci 800 MHz a zabudované paměti o velikosti 256 MB. Maximální pracovní vytížení je až 75 000 stran, výrobcem doporučeno je měsíčně tisknout 2000 – 6000 stránek, aby nedošlo k přetěžování tiskárny. Propojení s počítačem nebo notebookem je možné přes USB 2.0 konektor, který se dnes nachází na většině moderních přístrojů v dostatečném počtu. Na přístroji se také nachází USB host rozhraní pro připojení externích disků. Pokud hodláte na tiskárnu tisknout z více pracovních stanic, jistě oceníte možnost připojení přístroje do domácí nebo firemní sítě. Na propojení do sítě se zde nachází rozhraní Gigabitové Ethernetové s klasickým konektorem RJ-45 a tisknout lze i pomocí bezdrátové síťě WiFi. Rozměry tiskárny jsou 465 x 465 x 508 mm a její hmotnost je 22,4 kg.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
40

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Technologie tisku:
Laser

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:
256

Velikost maximální paměti [MB]:
256

Spotřeba [W]:
760

Barevná/Černobílá:
Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
40

Tisk první strany po [sec.]:
8

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
199

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
6 000

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
1200 x 1200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
465 x 465 x 508

Hmotnost v kg:
22,4

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce HP
Rozlišení skeneru 1200x1200
Hmotnost 22.4 kg
Barevný tisk Ano
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
40 stran

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet Pro 500 M521dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.