HP LaserJet M5025

Cena produktu HP LaserJet M5025 není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet M5025: Nové intuitivní uživatelské rozhraní multifunkční tiskárny je snadno ovladatelné, proto se neobyčejně snadno používá, spravuje a udržuje. Tiskárna obsahuje interní diskovou jednotku, vestavěné síť...  Více informací


HP LaserJet M5025 - popis

Nové intuitivní uživatelské rozhraní multifunkční tiskárny je snadno ovladatelné, proto se neobyčejně snadno používá, spravuje a udržuje. Tiskárna obsahuje interní diskovou jednotku, vestavěné síťové funkce pro spolehlivé sdílení a originální spotřební tiskový materiál společnosti HP, který minimalizuje přerušení práce. Bez nutnosti zvyšování rozpočtu můžete do vaší kanceláře snadno dodat multifunkční tiskárnu s podporou formátu A3. Rychlost tisku a kopírování formátu A3 až 25 str./min. Kvalita a spolehlivost multifunkčních tiskáren HP přináší výsledky, na které se můžete spolehnout. Můžete vytvářet profesionální dokumenty a bez starostí pracovat s rozšiřitelnou pamětí a procesorem 400 MHz, který zvládá komplexní tiskové úlohy. Tiskárna je ideální pro pracovní skupiny v prostředí malých a středních firem, které požadují multifunkční tiskárnu s černobílým tiskem, jejíž používání, údržba a správa jsou snadné, a která nabízí obvyklou zkušenost s tiskárnou LaserJet a spolehlivý výkon s podporou formátu A3.

Výrobce HP
Maximální formát tisku A3
Druh Laserová

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet M5025 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.