HP LaserJet M2727nf

Cena produktu HP LaserJet M2727nf není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet M2727nf: Pokud požadujete výkon a funkce, tato multifunkční tiskárna HP je určena právě pro vás. Rychlost až 26 str./min, konzistentně skvělá tisková kvalita, nové řešení faxu a mnoho přídavných funkcí pře...  Více informací


HP LaserJet M2727nf - popis

Pokud požadujete výkon a funkce, tato multifunkční tiskárna HP je určena právě pro vás. Rychlost až 26 str./min, konzistentně skvělá tisková kvalita, nové řešení faxu a mnoho přídavných funkcí představují skvělé vylepšení produktivity. Zvýšení efektivity práce s rychlostí až do 26 str./min a vytištění první stránky z úsporného režimu za méně než 10 sekund s technologií okamžitého náběhu. Snímejte obrázky ve vysoké kvalitě se skenerem CCD s okamžitým osvícením diodami a hlubokým zaostřením. Tato všestranná multifunkční tiskárna poskytuje funkce, které potřebujete k vysoce kvalitnímu faxování, síťové funkce a funkce dokončování včetně oboustranného tisku. Zpracovávejte velké a složité úlohy s pamětí, kterou lze rozšířit na 320 MB, a výkonem procesoru 450 MHz. Vyzkoušetjte snadnost, pohodlí a spolehlivost, které můžete očekávat od této multifunkční tiskárny HP. Volitelné kazety HP LaserJet zajišťují snadný tisk a skvělé výsledky. Vychutnejte si rozsáhlou podporu tiskových jazyků, operačních systémů a vysokorychlostního připojení USB.

Výrobce HP
Druh Laserová
Fax Ano
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet M2727nf užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.