Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

HP Deskjet Ink Advantage 2135

HP Deskjet Ink Advantage 2135

Cena produktu HP Deskjet Ink Advantage 2135 není známa.

 

Popis produktu HP Deskjet Ink Advantage 2135: Multifunkční tiskárna Deskjet Advantage 2135 Kvalitní tisk bez obav z vysokých nákladů. Společnost HP představuje řadu inkoustových tiskáren a kazet HP Deskjet Ink Advantage, které Vám přinášejí ...  Více informací


HP Deskjet Ink Advantage 2135 - popis

Multifunkční tiskárna Deskjet Advantage 2135
Kvalitní tisk bez obav z vysokých nákladů. Společnost HP představuje řadu inkoustových tiskáren a kazet HP Deskjet Ink Advantage, které Vám přinášejí samé výhody. Nyní máte k dispozici nejen kvalitu a spolehlivost, kterou od společnosti HP očekáváte, ale i možnost tisknout cokoli chcete, kdykoli chcete a v jakémkoli množství chcete. Více zábavy, nižší cena a méně starostí – to nebude příliš složité rozhodování. V tomto případě si pro nás společnost HP připravila multifunkční tiskárnu HP Deskjet Ink Advantage 2135 All-in-One s barevným inkoustovým tiskem, která je navržena pro domácí tisk dokumentů, webového obsahu a fotografií. Její vlastnosti ocení všichni uživatelé, kteří preferují rychlost, kvalitu a jednoduchou obsluhu. Tiskárna zvládá funkce tisku, kopírování a skenování.

HP INK ADVANTAGE - Tiskne až 2x více stránek za stejnou cenu
Tiskárny od společnosti HP patřící do řady Ink Advantage velmi efektivně pomáhají snižovat tiskové náklady, než tomu bylo kdy dříve. Ve výsledku s nimi budete schopni vytisknout až dvojnásobek stánek při stejných tiskových nákladech. Je to způsobeno velmi efektivním tiskem a také vysoce kvalitními inkousty s vysokou tiskovou výtěžností.

Praktické 3 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru a kopírky. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Druhou velkou výhodou je, že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů.

Praktické vlastnosti
Mezi přednosti této tiskárny jistě patří snadno kompaktní rozměry a také velmi nízká spotřeba. Díky tomu ji je možné umístit i na menších pracovních stolech a značně sníženou spotřeba zajisté oceníte při častějším tisknutí.

Snadné připojení
Tiskárnu je možné připojit k počítačové stanici velmi rychle pomocí klasického USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině pracovních počítačových stanice nebo noteboocích v dostatečném počtu.

Klíčové vlastnosti
Tiskárna Deskjet IA 2135 se vyznačuje vynikající kvalitou tisku, který vyplývá z rozlišení 1200 x 1200 dpi černobíle nebo 4800 x 1200 dpi při barevném tisku z počítače na vybrané fotografické papíry HP. Maximální provozní zátěž je až 1000 stran měsíčně. Doporučená se ale pohybuje od 50 až do 200 stránek za měsíc. Tiskárna zvládá tisknout až 5.5/7.5 stránek za minutu (barevně/černobíle). Vybavena je vstupním zásobníkem na až 60 listů a výstupním zásobníkem na až 25 listů. Vestavěný plochý skener můžete používat pro rychlé a jednoduché barevné skenování. Optické rozlišení integrovaného skeneru je až 1200 dpi v 24bitové hloubce barev. Maximální velikost předlohy je 216 x 297 mm. Díky skeneru zařízení umožňuje vytvářet kopie, které jsou stejně ostré a barevné jako originály. Rozlišení kopií v rámci černobílého i barevného textu a grafiky je až 600 x 300 dpi.
Tiskárna má rozměry 424,97 x 519,36 x 248,77 mm (s otevřeným vstupním a výstupním zásobníkem / vytaženým nástavcem) a hmotnost 3,42 kg. Maximální spotřeba je pouze 10W a 0,9W v režimu spánku.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Inkoustová

Multifunkční:

Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

7,5

Rozhraní:

USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Inkoustová

Technologie tisku:

Inkjet

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

USB 2.0

Spotřeba [W]:

10

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:

4800 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

7,5

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

5,5

Tisk první strany po [sec.]:

15

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

300

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:

200

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:

1 200

Ploché provedení skeneru:

Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

425 x 149 x 304

Hmotnost v kg:

3,42

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Kopírka:

Ano

Skener:

Ano

Multifunkční:

Ano

Výrobce HP
Rozlišení skeneru 1200
Hmotnost 3.42 kg
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
7 stran
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ne
Wifi Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Deskjet Ink Advantage 2135 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.