HP Deskjet 2645

Cena produktu HP Deskjet 2645 není známa.

 

Popis produktu HP Deskjet 2645: Popis produktu HP Deskjet IA 2645 All-in-One Multifunkční řešení pro domácnost. Ušetřete váš čas s řešením, které přináší rychlost, jednoduchost v ovládání a kvalitu. Rychlý tisk, faxování, ...  Více informací


HP Deskjet 2645 - popis

Popis produktu

HP Deskjet IA 2645 All-in-One

Multifunkční řešení pro domácnost. Ušetřete váš čas s řešením, které přináší rychlost, jednoduchost v ovládání a kvalitu. Rychlý tisk, faxování, skenování a kopírování jakýchkoli dokumentů s originálními inkoustovými kazetami HP přináší významnou úsporu nákladů a to již na každé vytištěné stránce.

Přednosti tiskárny:

Automatický podvač dokumentů na 35 listů
Intuitivní 5cm černobílý displej pro ovládání
Komplexní řešení, které vás neomezí ve vaší práci
HP Ink Advantage
Až 2x více stránek za stejnou cenu
Samostatný automatický podavač dokumentů (ADF) na 35 listů
Faxování
HP ePrint
Skenování
HP INK ADVANTAGE - Tiskne až 2x více stránek za stejnou cenu
Tiskárny od společnosti HP patřící do řady Ink Advantage velmi efektivně pomáhají snižovat tiskové náklady, než tomu bylo kdy dříve. Ve výsledku s nimi budete schopni vytisknout až dvojnásobek stánek při stejných tiskových nákladech. Je to způsobeno velmi efektivním tiskem a také vysoce kvalitními inkousty s vysokou tiskovou výtěžností.

Multifunkční tiskárna HP Deskjet Advantage 2645
Společnost Hewlett-Packard není na našem trhu žádným nováčkem, a proto jí není potřeba dlouze představovat. V jejím portfoliu najdeme zejména notebooky, pracovní stanice a tiskárny. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a výdrží. V tomto případě si pro nás společnost HP připravila multifunkční tiskárnu HP Deskjet Ink Advantage 2645 s barevným inkoustovým tiskem, která je navržena pro domácí tisk dokumentů, webového obsahu a fotografií. Její vlastnosti ocení všichni uživatelé, kteří preferují rychlost, kvalitu a jednoduchou obsluhu. Tiskárna zvládá funkce tisku, kopírování, skenování a faxu.
Tiskněte mobilně pomocí Eprint technologie
Tiskárna využívá jedinečnou službu zvanou ePrint. Jedná se o technologii přímého tisku po odeslání e-mailu na e-mailovou adresu tiskárny. Příkaz pro tisk tak je možné odeslat z jakéhokoli telefonu s internetem, z iPadu, notebooku i počítače bez instalace zvláštních ovladačů či software. Pokud chcete zahájit tisk, odešlete na adresu této tiskárny e-mail s dokumentem, který budete chtít vytisknout. Tato služba je velice jednoduchá a především nepřekonatelná - tisknout lze z pohodlí domova, z kanceláře nebo z jakéhokoli místa, odkud pošlete příkaz k tisku.
Pracujte efektivně
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru, kopírky a faxu. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů. Ploché provedení skeneru umožňuje skenovat i tlustší vazby knih nebo časopisů. Rozlišení skeneru je klasických 1200 dpi s 24bitovou barevnou hloubkou. Skenovat lze i z automatického podavače papíru s kapacitou až 35listů, který Vám usnadní práci s více jednolistovými dokumenty.
Snadné připojení
Tiskárnu je možné připojit k počítačové stanici velmi rychle pomocí klasického USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině pracovních počítačových stanice nebo noteboocích v dostatečném počtu.
 
Klíčové vlastnosti
Tiskárna Deskjet IA 2645 se vyznačuje vynikající kvalitou tisku, který vyplývá z rozlišení 600dpi černobíle nebo 4800 x 1200 dpi při barevném tisku z počítače na vybrané fotografické papíry HP a vstupním rozlišení 1 200 dpi. Tiskárna zvládá tisknout až 4/7 stránek za minutu (barevně/černobíle). Vybavena je vstupním zásobníkem na až 60 listů a výstupním zásobníkem na až 25 listů. Tyto zásobníky jsou doplněny ještě o 35listový ADF podavač. Vestavěný plochý skener můžete používat pro rychlé a jednoduché barevné skenování. Optické rozlišení integrovaného skeneru je až 1200 dpi. Díky skeneru zařízení umožňuje vytvářet kopie, které jsou stejně ostré a barevné jako originály. Rozlišení kopií v rámci černobílého i barevného textu a grafiky je až 600 x 300 dpi. Tiskárnu je možné připojit k počítači nebo notebooku rychlým USB 2.0 rozhraním, které se nachází na většině pracovních i multimediálních stanicích v dostatečném počtu.
HP Deskjet IA 2645 má rozměry 445 x 542 x 237 mm a hmotnost 5,4kg.
Mezi spotřební materiál patří:
                                      

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
7

Rozhraní:
USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:
32

Spotřeba [W]:
9,3

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
4800 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
7

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
4

Tisk první strany po [sec.]:
17

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
400

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
1 200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
445 x 237 x 542

Hmotnost v kg:
5,4

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce HP
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Rozlišení skeneru 1200
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
7 stran
Hmotnost 5.4 kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Deskjet 2645 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.