Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

HP Color LaserJet Pro M476dn

HP Color LaserJet Pro M476dn

Cena produktu HP Color LaserJet Pro M476dn není známa.

 

Popis produktu HP Color LaserJet Pro M476dn: Popis produktu HP LaserJet Pro M476dn Výkonné tiskárny LaserJet Pro M476dn jsou určeny pro středně velké podniky s velkými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tis...  Více informací


HP Color LaserJet Pro M476dn - popis

Popis produktu

HP LaserJet Pro M476dn
Výkonné tiskárny LaserJet Pro M476dn jsou určeny pro středně velké podniky s velkými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle i barevně, tak je tento model stvořen právě pro vás.
Kvalitní tisk černobíle i barevně až do A4 formátu
Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od velikosti knihy až po velké formáty A4 s úchvatným barevným textem. Vytvářet tak můžete působivé marketingové materiály a mnohé další tiskoviny. Tisknout, skenovat i kopírovat s tímto přístrojem můžete i bez použití počítače, pouze při ovládání velkým, barevným 8,9“ dotykovým displejem. Tisknout lze i přímo z mobilních přístrojů jako jsou smartphony, tablety prakticky z jakéhokoliv místa prostřednictvím ePrint rozhraní. Podrobnější informace o tisku z mobilních přístrojů můžete získat na odkaze: https://h30495.www3.hp.com/c/45905/CZ/cs/
Zvyšte svůj výkonnostní potenciál
Zvýšit produktivitu a dokončit úlohy skenování rychleji než je obvyklé můžete pomocí skeneru s dvojitou hlavou a jedním průchodem, který velmi rychle naskenuje oboustranné dokumenty. Tisknout budete dokumenty rychlostí až 20 str./min a spolehnout se můžete na velký doporučený měsíční objem tisku, který se hodí i pro středně velké kanceláře. Pomocí podavače dokumentů na 50 listů a automatického oboustranného tisku snadno docílíte trvalé vysoké výkonnosti vašich úkolů.
Snížení tiskových nákladů
Snižte spotřebu energie pomocí automatického vypnutí a zapnutí přístroje. Redukujte tiskové náklady na papír až o 50% díky přítomnosti automatickému potisku obou stran papíru.
Klíčové vlastnosti
Tento model patří mezi multifunkční přístroje a je v provedení 4v1, protože obsahuje tiskárnu, kopírku, skener i fax v jediném přístroji. Rychlé zpracování dokumentů zajišťuje výkonný 800MHz procesor doplněný o 256MB tiskové paměti. Rychlost tisku je solidních 20 stránek za minutu černobíle i barevně a první stránku vytisknete z pohotovostního režimu už do 16,5s. Rozlišení tisku je standardních 600 x 600 dpi a výrobce uvádí doporučené zatížení na 1000 – 2500 stránek. Maximální je až 40 000 výtisků za měsíc. Jak již bylo uvedeno tisknout je možné na papíry do velikosti A4 formátu. Na vstupní straně najdete 50 listový víceúčelový zásobník společně s 250listovým klasickým zásobníkem. Přítomný je i 50listový duplexní automatický podavač dokumentů DADF. Výstupní strana disponuje kapacitou až 150listů papíru. Velké úspory papíru se dočkáte díky přítomnosti automatického oboustranného tisku, který šetří váš čas i peníze. Tisknout lze na papíry o hmotnosti 60 – 220 g/m2. Plochý skener s automatickým podavačem dokumentů usnadní naskenování většiny druhů dokumentů. Rozlišení skeneru je až 1200dpi při skenování z plochy skeneru nebo 300dpi při použití automatického podavače. Rychlost skenování se pohybuje okolo 17stran za minutu černobíle a 13stran za minutu barevně. Skenovat lze dokumenty z automatického podavače i oboustranné, což Vám usnadní, zdlouhavé manuální otáčení dokumentů. Propojení s počítačem je realizovatelné přes klasické USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině počítačových stanic i notebooků v dostatečném počtu. Na přístroji se nachází již zmiňovaný externí USB host konektor pro připojení například externího disku. Pokud potřebujete tisknout z více počítačů v kanceláři, jistě využijete i možnost připojit tiskárnu ke gigabitovému Ethernetovému LAN rozhraní s konektorem RJ-45.
Minimální rozměry přístroje jsou 420 x 484 x 500 mm a jeho hmotnost je 28,9kg. Spotřeba se pohybuje okolo 397W při tisku, 17,6W v připraveném stavu a pouze 1,5W v režimu spánku.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
20

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Technologie tisku:
Laser

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:
256

Velikost maximální paměti [MB]:
256

Spotřeba [W]:
397

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
20

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
20

Tisk první strany po [sec.]:
16,5

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
220

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
2 500

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
1200 x 1200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
420 x 484 x 500

Hmotnost v kg:
28,9

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce HP
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
20 stran
Rozlišení skeneru 1200x1200
Hmotnost 28.9 kg
Barevný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Color LaserJet Pro M476dn užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.