EPSON Stylus SX515

Obrázek není k dispozici

Cena produktu EPSON Stylus SX515 není známa.

 

Popis produktu EPSON Stylus SX515: Toto rychlé multifunkční zařízení je vybaveno rozhraním Wi-Fi, velkým 6,3 cm displejem LCD a sloty pro paměťové karty. Současně je finančně úsporné díky samostatným inkoustům, u nichž stačí vyměni...  Více informací


EPSON Stylus SX515 - popis

Toto rychlé multifunkční zařízení je vybaveno rozhraním Wi-Fi, velkým 6,3 cm displejem LCD a sloty pro paměťové karty. Současně je finančně úsporné díky samostatným inkoustům, u nichž stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Využijte bezdrátového přístupu k rychlému a vysoce kvalitnímu bezdrátovému zařízení a ještě více si usnadněte tisk a skenování. Díky velkému displeji LCD o úhlopříčce 6,3 cm můžete také prohlížet, vybírat a tisknout fotografie přímo z paměťové karty digitálního fotoaparátu bez nutnosti zapínat počítač. Ať již tisknete fotografie nebo vytváříte rychlé kopie dokumentů, inkoust Epson DURABrite Ultra zajistí výtisky odolné proti vodě, blednutí a dokonce i zvýrazňovačům. Díky samostatným inkoustovým kazetám stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu, což snižuje náklady.

Výrobce Epson
Druh Inkoustová
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EPSON Stylus SX515 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.