EPSON Stylus BX610FW

Cena produktu EPSON Stylus BX610FW není známa.

 

Popis produktu EPSON Stylus BX610FW: Toto vysoce výkonné zařízení 4 v 1 je vybaveno integrovanými adaptéry pro sítě Wi-Fi a Ethernet, displejem LCD s úhlopříčkou 6,3 cm a automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 30 listů. Předsta...  Více informací


EPSON Stylus BX610FW - popis

Toto vysoce výkonné zařízení 4 v 1 je vybaveno integrovanými adaptéry pro sítě Wi-Fi a Ethernet, displejem LCD s úhlopříčkou 6,3 cm a automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 30 listů. Představuje jednoduchý a cenově dostupný prostředek k tisku, kopírování, skenování a faxování všech firemních dokumentů. Toto firemní zařízení 4 v 1 má vše, co potřebujete k rychlému, flexibilnímu a vysoce kvalitnímu barevnému tisku. Pohodlně plňte termíny díky tisku rychlostí až 38 str./min. a tisku v laserové kvalitě rychlostí až 15 str./min. černobíle a 9,3 str./min. barevně. Skenujte, kopírujte a faxujte velkoobjemově díky automatickému podavači dokumentů s kapacitou 30 listů. S displejem LCD s úhlopříčkou 6,3 cm, jasnými ovládacími prvky, bezdrátovým připojením a připojením Ethernet zařízení lehce zvládne všechny potřeby podnikového tisku a zvýší vaši produktivitu. Dokonce můžete odesílat faxy z počítače, ukládat faxy kdekoli v síti a spravovat a sdílet dokumenty stisknutím jednoho tlačítka. Díky velkokapacitním samostatným zásobníkům inkoustu získáte náklady na stránku srovnatelné s laserovými tiskárnami* 5. S černým zásobníkem inkoustu XL vytisknete čtyřikrát více stran, což znamená méně časté výměny zásobníků inkoustu a cenově výhodnější podnikový tisk.

Výrobce Epson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EPSON Stylus BX610FW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.