Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

Epson Expression Premium XP-900

Epson Expression Premium XP-900

Cena:

4 390

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Epson Expression Premium XP-900: Multifunkční zařízení nabízející tisk formátu A3 Všestranné a kompaktní multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi nabízí tisk výjimečně kvalitních fotografií až do formátu A3, velký LCD displej, au...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Epson Expression Premium XP-900 - popis

Multifunkční zařízení nabízející tisk formátu A3

Všestranné a kompaktní multifunkční zařízení s rozhraním Wi-Fi nabízí tisk výjimečně kvalitních fotografií až do formátu A3, velký LCD displej, automatický oboustranný tisk a potisk disků CD a DVD.

* Tisk až do formátu A3
* Mobilní tisk
* Oboustranný tisk a potisk disků CD/DVD

Model Expression Premium XP-900 je dokonalým a cenově dostupným multifunkčním řešením pro tisk vysoce kvalitních lesklých fotografií a dokumentů až do formátu A31. Díky samostatným zásobníkům inkoustu budou uživatelé muset vyměnit vždy pouze spotřebovanou barvu, což jim pomůže snížit náklady. Vyznačuje se univerzálností a snadnou obsluhou. Řešení Epson Connect nabízí spoustu možností mobilního tisku.

Fotografie formátu A3

Převezměte kontrolu a tiskněte vysoce kvalitní fotografie až do formátu A3 v pohodlí domova. Na co dlouhé čekání? Tiskněte na této praktické a rychlé tiskárně fotografie, které předčí kvalitu nabízenou fotolaboratořemi, dle vlastního přání.

Kombinace toho nejlepšího
Tiskněte vlastní fotografie a ostré, skvěle čitelné textové dokumenty s pomocí pětibarevné a pigmentové inkoustové sady Claria Premium. Fotografie budou křišťálově čisté jak s živými barvami, tak sytě černou, a to díky zásobníku fotografického černého inkoustu.

Mobilní tisk
Tisk fotografií a dokumentů podle aktuální potřeby je s tiskárnou XP-900 velmi snadný. Využijte veškerý potenciál svého chytrého telefonu nebo tabletu a stáhněte si aplikaci iPrint2, se kterou můžete tisknout a skenovat zcela bezdrátově. Využijte co nejlépe své fotografie ze sociální sítě Facebook díky aplikaci Creative Print2, která vám umožňuje tisk fotografií přímo ze sociální sítě Facebook, tvorbu vlastních pohlednic, převod fotografií na omalovánky a řadu dalších možností. Kromě toho můžete pomocí aplikace Epson Email Print2 odesílat dokumenty a fotografie přímo do tiskárny. Podporuje také technologii Apple AirPrint, takže můžete tisknout ze zařízení iPad, iPhone nebo iPod touch3.

Snadná obsluha
Procházení funkcemi tiskárny usnadňuje velký 6,8cm LCD displej. Snadný je i přímý tisk fotografií, stačí vložit paměťovou kartu. Tiskárna je vybavena zadním podavačem speciálního papíru k tisku na silnější média až do formátu A3, funkcí automatického oboustranného tisku a funkcí tisku na vhodné disky CD/DVD.

Základní funkce
* Kompaktní prémiové multifunkční zařízení
* Tisk až do formátu A3, skenování a kopírování až do formátu A4
* Wi-Fi a Wi-Fi Direct
* Bezdrátový tisk se sítí nebo bez sítě
* Mobilní tisk
* Tiskněte a skenujte téměř odkudkoli1
* 6,8cm LCD displej
* Skenujte, kopírujte a tiskněte fotografie přímo z paměťové karty
* Pohodlí
* Oboustranný tisk a potisk disků CD/DVD

Formát tiskárny: Multifunkční

Rozlišení[DPI]: 5.760 x 1.440

Rychlost černého tisku [str/min]: 14

Rychlost barevného tisku [str/min]: 11

Oboustranný tisk: Ano

Automatický podavač pro skenování: Ano

Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne

Kapacita zásobníku [str]: 100 stan / 20 foto

Rozhraní: Wi-Fi, USB, Wi-Fi Direct, Hostitel USB

Skener: Ano

Spotřeba [W]: 15

Spotřeba StandBy [W]: 1

Hlučnost [dB]: 37

Rozměry [VxŠxH mm]: 148 x 479? x 356

Hmotnost [kg]: 8,3

Podporované operační systémy: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Verze XP Professional x64

Obsah balení: Samostatné inkoustové kazety, Hlavní zařízení, napájecí kabel, Návod k instalaci, software CD, Záruční dokument

Výrobce Epson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Epson Expression Premium XP-900 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Termosublimační tiskárny, Příslušenství k tiskárnám.