Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

Epson Expression Premium XP-530

Epson Expression Premium XP-530

Cena produktu Epson Expression Premium XP-530 není známa.

 

Popis produktu Epson Expression Premium XP-530: Popis produktu Epson Expression Premium XP-530 Bezdrátová tiskárna Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové na...  Více informací


Epson Expression Premium XP-530 - popis

Popis produktu

Epson Expression Premium XP-530
Bezdrátová tiskárna Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří nebo pro použití v domácnostech. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat i kopírovat dokumenty a vyznačuje se úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit náklady na tisk díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám a také velmi kvalitním tiskem s dlouhou trvanlivostí. Svými rozměry se vejde i na malý stůl a díky bezdrátovému připojení nabízí volnost při tisku.
Určena foto nadšence
Tiskárna vytiskne dokonale každou fotografii, stejně jako obyčejné dokumenty. Kvalitní tisk ve vysokém rozlišení je podpořen vysokou rychlostí tisku a také použitými inkousty, které snižují riziko rozmazání textu po vytisknutí stránky. Tiskne bez okrajů fotografie do velikosti 20 x 25 cm již do 20 sekund.
Tiskněte efektivně
Kromě úsporné technologie tisku a použití výhodných vysokokapacitních inkoustů s přesným tiskem Claria Premiuom disponuje tento model automatickým oboustranným potiskem. S možností k připojení k vaší Wi-Fi lze tisknout i bezdrátově a také s podporou tisku z mobilních zařízení. S cloudovými úložišti Google Print a AirPrint vytisknete všechny dokumenty odkudkoliv. Tiskárna také podporuje pohodlný tisk přímo z paměťových karet. Tisknout můžete i bez počítače přímo z tiskárny díky 2,5" LCD dotykovému displeji.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna pro podnikové nasazení vybavená úsporným tiskem nabídne uživateli vysoké rozlišení tisku až 5760 x 1440 dpi, které dovoluje tisknout jak klasické dokumenty, tak i marketinkové grafické výtvory. Rychlost tisku je dostačujících 12 stránek za minutu při černobílém tisku a 9 stránek za minutu při barevném tisku. Tisknout je možné na papíry do formátu A4 a také na speciální DVD a CD. Skenovat lze prostřednictvím plochého skeneru v rozlišení 1200 x 2400 dpi. Snadným nastavením bez použití počítače vás provede dotykový a barevný 2,5" LCD displej. Mezi konektorovou výbavu se řadí klasické USB rozhraní pro propojení s jedním PC/NB. Tisknout z více počítačů na tiskárně můžete po připojení k domácí nebo firemní sítě bezdrátově přes WiFi.

Tento produkt je kompatibilní s novým operačním systémem Windows 10

Technické parametry

Typ tiskárny:

Inkoustová

Multifunkční:

Ano

Rozlišení - černé normální [DPI]:

5760 x 1440

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

9,5

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

USB 2.0, WiFi

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Typ tiskárny:

Inkoustová

Technologie tisku:

Inkjet

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

USB 2.0, WiFi

Spotřeba [W]:

19

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [DPI]:

5760 x 1440

Rozlišení - barevné normální [DPI]:

5760 x 1440

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

9,5

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

9

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [DPI]:

1200 x 2400

Ploché provedení skeneru:

Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

390 x 138 x 341

Hmotnost v kg:

6,2

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Kopírka:

Ano

Skener:

Ano

Multifunkční:

Ano

Podpora W10:

Ano

Výrobce Epson
Druh Inkoustová
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Epson Expression Premium XP-530 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.