Canon PIXMA MX925

Cena produktu Canon PIXMA MX925 není známa.

 

Popis produktu Canon PIXMA MX925: Popis produktu Multifunkční barevná tiskárna Canon PIXMA MX925 Společnost Canon byla založena roku 1937 a je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Zabývá se produ...  Více informací


Canon PIXMA MX925 - popis

Popis produktu

Multifunkční barevná tiskárna Canon PIXMA MX925
Společnost Canon byla založena roku 1937 a je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Zabývá se produkcí tiskáren, scannerů, kopírek, digitálních fotoaparátů a videokamer. Supervýkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna PIXMA MX925, navržená speciálně pro kancelářské a domácí použití, nabízí kompaktní design, vyšší výkon a jedinečnou kvalitu tisku jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty.
Vysoký výkon
Vynikající výkon je dosažen díky tiskové technologii FINE, kterou používá a systému ChromaLife 100+. Tyto vlastnosti umožňují dosáhnout vysokého rozlišení až 9600 x 2400 dpi. Rychlost tisku dokumentů dle normy ISO ESAT je 15 obr./min černobíle nebo 10 obr./min barevně. Bezokrajový výtisk 10 × 15 cm ve výjimečné kvalitě jako z fotolaboratoře se vytiskne za 21 sekund. Velkým přínosem a úsporou času je přítomnost automatického oboustranného tisku, kterým snadno potisknete oboustranné i větší množství dokumentů.
Rychlé vícestránkové kopírování, skenování a faxování
Vedle tisku zajišťuje zařízení MX925 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií rychlostí až 8.4 obrázků/min. Pro zajištění maximální produktivity je zařízení vybaveno plně integrovaným automatickým podavačem dokumentů na 35 listů, který usnadňuje a urychluje skenování, kopírování nebo faxování rozsáhlých dokumentů. Samozřejmostí je rychlý skener s optickým rozlišením až 1 200 × 2 400 dpi, díky kterému je možné skenovat data přímo do počítače, nebo na paměťové zařízení USB.
Vysokokapacitní zásobníky inkoustu
Jistě potěší i dosažení větší úspory díky inegraci 5 samostatných inkoustů. Můžete tedy vyměnit pouze tu barvu, která právě došla. Díky tomu je tisk ještě efektivnější. S volitelnými cenově výhodnými inkousty XL a XXL vytisknete více stránek než se standardním inkoustem a výměny tedy nebudou tak časté. To je ideální v případě, že hodně tisknete. S kazetou XXL vytisknete až 1 000 stránek.
Podpora smartphonů a tabletů
Aplikace Easy-PhotoPrint od společnosti Canon nabízí dokonalou flexibilitu tisku z mobilních zařízení a dokonce i skenování do těchto zařízení, ať se doma nacházíte kdekoli. Podpora technologie Apple AirPrint vám zase umožní tisk fotografií, e-mailů, webových stránek nebo jiných dokumentů přímo ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch od společnosti Apple.
Klíčové vlastnosti
Tiskárnu je možné sledovat na 3" LCD displeji. Nastavení různých funkcí se tak stane dostatečně jednoduché i pro méně zkušené uživatele. Tiskárna PIXMA MX925 je vybavena zásobníkem na papír, který pojme 250 listů papíru. Pomocí programu Easy-WebPrint EX, můžete snadno ovládat tisk z webu.
Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Pro propojení s více počítači poslouží kabelové LAn a bezdrátové síťové rozhraní standardu 802.11 b/g/n s podporou síťového zabezpečení WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP. Tiskárna podporuje i tisk přímo z mobilních zařízení iPhone nebo iPad od společnosti Apple podporující technologii Apple AirPrint. Podavač na potisk speciálních optických disků se nachází na spodní straně zásobníku na papír.
Rozměry tiskárny jsou 491 x 396 x 231 mm a její hmotnost je 11.7 kg. Při tisku hlučnost tiskárny nepřesahuje 44 dB a její spotřeba je maximálně pouze 17W při kopírování. V pohotovostním režimu je spotřeba pouze 1 W.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
9600 x 2400

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
15

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Spotřeba [W]:
17

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
9600 x 2400

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
9600 x 2400

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
15

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
10

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
300

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
2400 x 4800

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
491 x 231 x 396

Hmotnost v kg:
11,7

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Potisk CD/DVD:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Canon
Rozlišení skeneru 2400
Hmotnost 11.7 kg
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
15 stran
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Canon PIXMA MX925 - recenze

Nejlepší tiskárny a multifunkční zařízení roku 2017

ChytrýVýběr.cz
22.08.2017 - 17:32:07

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon PIXMA MX925 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.