CANON PIXMA MX870

Obrázek není k dispozici

Cena produktu CANON PIXMA MX870 není známa.

 

Popis produktu CANON PIXMA MX870: Model PIXMA MX870 je prvotřídní multifunkční kancelářské zařízení s automatickým podavačem dokumentů na 35 listů pro automatické oboustranné zpracování a možností připojení Wi-Fi nebo připojení k ...  Více informací


CANON PIXMA MX870 - popis

Model PIXMA MX870 je prvotřídní multifunkční kancelářské zařízení s automatickým podavačem dokumentů na 35 listů pro automatické oboustranné zpracování a možností připojení Wi-Fi nebo připojení k síti Ethernet. Tiskněte, kopírujte, skenujte, faxujte a tiskněte fotografie přímo bez použití počítače. Rychlé faxování. Šetřete faxy, šetřete papír. Využijte rychlé faxování Super G3 rychlostí 33,6 kb/s. Příchozí faxy lze uložit do vnitřní paměti a poté na paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB, takže si je můžete prohlédnout a archivovat, aniž by bylo potřebné každý z nich vytisknout. Vysokorychlostní zpracování dokumentů Skenujte, kopírujte nebo faxujte rozsáhlé oboustranné dokumenty automaticky, rychle a efektivně. Integrovaný automatický podavač dokumentů (ADF) na 35 listů pro oboustranné zpracování to vše snadno zvládne. Skenování a ukládání do kompaktního souboru PDF zajišťuje malou velikost souborů, která je ideální pro ukládání nebo odesílání e-mailem. Společně s automatickým zpracováním oboustranných dokumentů, dvoucestným podáváním papíru a zásobníkem s automatickým otevíráním to vše zajišťuje univerzálnost a snadné použití. Minimalizujte plýtvání inkoustem, snižte náklady Pět samostatných zásobníků inkoustu (PGI-520BK, CLI-521BK/C/M/Y) omezuje plýtvání inkoustem a snižuje provozní náklady, protože každý zásobník inkoustu lze vyměnit zvlášť. Výjimečná kvalita, jakou nabízejí fotolaboratoře Technologie FINE společnosti Canon využívající 1pl kapičky inkoustu poskytuje tiskové rozlišení 9 600 × 2 400 dpi, které zajišťuje úžasně detailní barevné fotografie a obrázky. Působivá fotografie formátu 10 × 15 cm se vytvoří za přibližně 39 sekund. 6,2cm barevný displej TFT Prohlédněte si a zpracujte snadno fotografie bez použití počítače pomocí slotů pro paměťové karty a praktického barevného displeje TFT s úhlopříčkou 6,2 cm. Realistické rychlosti tisku dokumentů Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Tím vám usnadňuje výběr správného zařízení PIXMA podle skutečného tiskového výkonu. Zařízení PIXMA MX870 nabízí vysoké rychlosti ISO ESAT 9,4 obr./min pro černobílé dokumenty a 6,1 obr./min pro barevné dokumenty. Intuitivní software Software Auto Document Fix zabezpečuje vytváření jedinečných a snadno čitelných naskenovaných obrazů i pro barevné dokumenty obsahující kombinaci textu a obrázků. Software Auto Photo Fix II opravuje širokou řadu běžných vad fotografií a optimalizuje kvalitu obrazu fotografií. Nádherné fotografie s dlouhou životností Systém ChromaLife100+ * * poskytuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinace zařízení PIXMA MX870, originálních inkoustů Canon a určitých originálních fotografických papírů Canon vám umožní uchovat vzpomínky po celý život.

Výrobce Canon
Druh Inkoustová
Fax Ano
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CANON PIXMA MX870 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.