HLEDEJCENY.cz

Canon PIXMA MX725 - porovnání cen

Canon PIXMA MX725

Popis produktu

Multifunkční barevná tiskárna Canon PIXMA MX725
Společnost Canon byla založena roku 1937 a je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Zabývá se produkcí tiskáren, scannerů, kopírek, digitálních fotoaparátů a videokamer. Super výkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna PIXMA MX725, navržená speciálně pro kancelářské a domácí použití, nabízí kompaktní design, vyšší výkon a jedinečnou kvalitu tisku jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty.
Vysoký výkon
Vynikající výkon je dosažen díky tiskové technologii FINE, kterou používá a systému ChromaLife 100+. Tyto vlastnosti umožňují dosáhnout vysokého rozlišení až 9 600 x 2 400 dpi. Rychlost tisku dokumentů dle normy ISO ESAT je 15 obr./min černobíle nebo 10 obr./min barevně. Bezokrajový tisk 10 × 15 cm ve výjimečné kvalitě jako z fotolaboratoře se vytiskne za 21 sekund. Velkým přínosem a úsporou času je přítomnost automatického oboustranného tisku, kterým snadno potisknete oboustranné i větší množství dokumentů.
Rychlé vícestránkové kopírování, skenování a faxování
Vedle tisku zajišťuje zařízení MX725 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií rychlostí až 8.4 obrázků/min. Pro zajištění maximální produktivity je zařízení vybaveno plně integrovaným automatickým podavačem dokumentů na 20 listů, který usnadňuje a urychluje skenování, kopírování nebo faxování rozsáhlých dokumentů. Samozřejmostí je rychlý skener s optickým rozlišením až 2 400 × 4 800 dpi, díky kterému je možné skenovat data přímo do počítače, nebo na paměťové zařízení USB.
Vysokokapacitní zásobníky inkoustu
Jistě potěší i dosažení větší úspory díky integraci 5 samostatných inkoustů. Můžete tedy vyměnit pouze tu barvu, která právě došla. Díky tomu je tisk ještě efektivnější. S volitelnými cenově výhodnými inkousty XL a XXL vytisknete více stránek, než se standardním inkoustem a výměny tedy nebudou tak časté. To je ideální v případě, že hodně tisknete. S kazetou XXL vytisknete až 1 000 stránek.
Podpora smartphonů a tabletů
Aplikace Easy-PhotoPrint od společnosti Canon nabízí dokonalou flexibilitu tisku z mobilních zařízení a dokonce i skenování do těchto zařízení, ať se doma nacházíte kdekoli. Podpora technologie Apple AirPrint vám umožní tisk fotografií, e-mailů, webových stránek nebo jiných dokumentů přímo ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch od společnosti Apple. Pokud využíváte úložiště Google a Android zařízení, tiskárna umí tisknout také z Google Cloud Print. Podporuje také bezdrátovou technologii PictBridge.
Klíčové vlastnosti
Tiskárnu je možné sledovat na  6,2cm LCD displeji. Nastavení různých funkcí se tak stane dostatečně jednoduché i pro méně zkušené uživatele. Tiskárna PIXMA MX725 je vybavena zásobníkem na papír, který pojme 250 listů papíru. Pomocí programu Easy-WebPrint EX, můžete snadno ovládat tisk z webu.
Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes, dnes velmi rozšířené, USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Pro propojení s více počítači poslouží kabelové LAN s  bezdrátové síťové rozhraní Wi-Fi standardu 802.11 b/g/n s podporou síťového zabezpečení WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP. Tiskárna podporuje i tisk přímo z mobilních zařízení iPhone nebo iPad od společnosti Apple podporující technologii Apple AirPrint a také z úložiště Google Cloud Print pro zařízení s Androidem.
Rozměry tiskárny jsou 491 × 396 × 231 mm a její hmotnost je 11.7 kg. Při tisku hlučnost tiskárny nepřesahuje 44 dB a její spotřeba je maximálně pouze 17W při kopírování. V pohotovostním režimu je spotřeba pouze 1 W.

Tento produkt je kompatibilní s novým operačním systémem Windows 10

Technické parametry

Typ tiskárny:

Inkoustová

Multifunkční:

Ano

Rozlišení - černé normální [DPI]:

9600 x 2400

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

15

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Typ tiskárny:

Inkoustová

Technologie tisku:

Inkjet

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Spotřeba [W]:

17

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [DPI]:

9600 x 2400

Rozlišení - barevné normální [DPI]:

9600 x 2400

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

15

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

10

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

300

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [DPI]:

2400 x 4800

Ploché provedení skeneru:

Ano

Podavač skeneru:

DADF (35 listů)

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

491 x 396 x 231

Hmotnost v kg:

11,7

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Kopírka:

Ano

Fax:

Ano

Skener:

Ano

Multifunkční:

Ano

Podpora W10:

Ano

Další informace

Výrobce:
Canon

Kód výrobce:
6991B009

EAN:
4960999922614

Stránky výrobce:
canon.com

V nabídce od:
9. 7. 2015

Záruka:
2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v:
Can-j-servis, s. r. o.

Servisní středisko: Can-j-servis, s. r. o.

Tento produkt je možné reklamovat přímo v autorizovaném servisu na adrese:
Can-j-servis, s. r. o.
Kloknerova 1245/1
148 00 Praha 4 – Chodov
telefon: 272 951 583

Masná 106
602 00 Brno
telefon: 736 714 888

Je možné taky uplatnit On-Site záruku
www.ecanon.cz/warranty
tel. 272 951 583

Podáním reklamace přímo v autorizovaném servisu je možné dobu reklamace o několik dní zkrátit a také snížit riziko poškození zboží při několikanásobné přepravě. Další výhodou je vyřízení přímo z domova, bez nutnosti nosit poškozené zboží k přepravci nebo na pobočku CZC.cz.

Společnost CZC.cz se v žádném případě nevzdává povinnosti řešení reklamací. Tímto nabízeným postupem se zákazníkům pouze snažíme urychlit řešení nepříjemné situace, kdy je třeba reklamovat vadné zařízení. Reklamaci vadného zboží samozřejmě kdykoli přijme reklamační oddělení společnosti CZC.cz s.r.o., a to na kterékoli pobočce v otvírací době pro zákazníky.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz