Canon PIXMA MX495

Cena produktu Canon PIXMA MX495 není známa.

 

Popis produktu Canon PIXMA MX495: Popis produktu PIXMA MX475 Společnost Canon přivedla na trh řadu profesionálních fotografických tiskáren s označením PIXMA PRO. Díky excelentním barevným i černobílým profesionálním výtisků js...  Více informací


Canon PIXMA MX495 - popis

Popis produktu

PIXMA MX475
Společnost Canon přivedla na trh řadu profesionálních fotografických tiskáren s označením PIXMA PRO. Díky excelentním barevným i černobílým profesionálním výtisků jsou tyto tiskárny vhodné pro tisk fotografií například i pro galerie. Podporovány jsou navíc universální druhy médií a každý jistě ocení i široké spektrum připojení.
Kvalita tisku
Tato tiskárna je vhodná pro domácnost či do malé kanceláře. Vždy kvalitní tisk je zajištěn vysokým rozlišení 4800 x 1200 dpi společně s tiskovou technologií FINE s mikroskopickými kapičkami inkoustu.
Výkonnost
Vedle tisku zajišťuje zařízení MX495 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií rychlostí až 4,4 obrázků/min (barevně) a 8,8 obrázků/min (černobíle). Větší produktivity dosáhnete zásluhou plně integrovaného automatického podavače dokumentů na 20 listů, který urychluje skenování, faxování a kopírování rozsáhlých dokumentů. Díky rychlému skeneru s optickým rozlišením 600x1200 dpi je možné skenovat data přímo do počítače či na paměťové zařízení USB.
Podpora smartphonů
Úplná podpora zařízení se systémy Apple, iOS a Android umožňuje tisknutí a skenování pomocí smartphonů a tabletů. Technologie Apple AirPrint podporuje tisk fotografií, e-mailů, webových stránek nebo jiných dokumentů přímo ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch od společnosti Apple.
Rozhraní
Tiskárna je vybavena USB 2.0 Hi-Speed portem. Pro propojení s více počítači poslouží Wi-fi připojení standardu 802.11 b/g/n s podporou síťového zabezpečení WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP.
Klíčové vlastnosti
Tiskárnu je možné sledovat na bodovém LCD displeji. Nastavení různých funkcí se tak stane dostatečně jednoduché i pro méně zkušené uživatele. Tiskárna PIXMA MX495 je vybavena zásobníkem na papír, který pojme 100 listů papíru. Tisknout je možné na papíry do velikosti A4. Rychlost tisku dokumentů dle normy ISO ESAT je 8,8 obr./min černobíle nebo 4,4 obr./min barevně. Bezokrajový výtisk 10 × 15 cm ve výjimečné kvalitě jako z fotolaboratoře se vytiskne za 70 sekund. Pomocí programu Easy-WebPrint EX, můžete snadno ovládat tisk z webu. Tiskárna podporuje ruční oboustranný tisk.
Rozměry tiskárny jsou 435 x 295 x 189 mm a její hmotnost je 5,9 kg.Při tisku hlučnost tiskárny nepřesahuje 44,5 dB a její spotřeba při kopírování je pouze 7W. V pohotovostním režimu je spotřeba pouze 0,9 W.
Kompatibilní inkousty: Standardní inkoustové kazety – PG-445 (černá), CL-546(barevná); Volitelné inkoustové kazety XL - PG-545XL (černá), CL-546XL (barevná)

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
8,8

Rozhraní:
USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
USB 2.0, WiFi

Barevná/Černobílá:
Barevná, Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
8,8

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
4,4

Tisk první strany po [sec.]:
70

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
105

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600 x 1200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
435 x 295 x 189

Hmotnost v kg:
5,9

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Canon
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
8 stran
Rozlišení skeneru 600x1200
Hmotnost 5.9 kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon PIXMA MX495 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tiskárny samolepících štítků nebo Termosublimační tiskárny, 3D tiskárny, Jehličkové tiskárny.