CANON PIXMA MP270

Cena produktu CANON PIXMA MP270 není známa.

 

Popis produktu CANON PIXMA MP270: PIXMA MP270 je kompaktní, cenově dostupné a snadno použitelné multifunkční zařízení. Vytiskněte si své dokumenty rychle a v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, přímo z fotoaparátu nebo telefon...  Více informací


CANON PIXMA MP270 - popis

PIXMA MP270 je kompaktní, cenově dostupné a snadno použitelné multifunkční zařízení. Vytiskněte si své dokumenty rychle a v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, přímo z fotoaparátu nebo telefonu s fotoaparátem pomocí technologie PictBridge. Tisk, kopírování a skenování V cenově dostupné tiskárně PIXMA MP270 získáte všetranného pomocníka v oblasti vysoce kvalitního tisku, skenování a kopírování. Ideální zařízení pro tisk dokumentů a webových stránek v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře. Perfektní volba pro začátečníky, studenty, domácí uživatele a všechny, kteří požadují všestrannost tisku přímo z fotoaparátu. Realistické rychlosti tisku dokumentů Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Na základě skutečných rychlostí tisku si tak snadno můžete vybrat tiskárnu PIXMA, která je pro vaše potřeby nejvhodnější. Tiskárna PIXMA MP270 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min. u černobílých dokumentů a 4,8 obr./min. u barevných. Kvalita, jakou nabízí fotolaboratoř Patentovaná technologie FINE společnosti Canon s 2pl kapičkami inkoustu zajišťuje vynikající kvalitu tisku s rozlišením 4 800 x 1 200 dpi. Fotografie jsou úžasně podrobné a nejsou zrnité. Kazety Canon FINE používají inkousty typu dye-based pro dosažení perfektních výtisků fotografií. Doplňkový pigmentový černý inkoust zajišťuje jasný a ostrý text. Zařízení PIXMA MP270 spojuje kvalitu s rychlostí. Fotografii o rozměrech 10 x 15 cm bez okrajů lze ve výchozím nastavení vytisknout přibližně za 45 sekund. Inteligentní funkce a software Easy-WebPrint EX je intuitivní software, který umožňuje snadné pořizování výstřižků, úpravu a tisk informací z webu. Na jednu stránku lze umístit více výstřižků a snížit tak spotřebu papíru. Auto Photo Fix II je pokročilý software, pomocí něhož lze opravit celou řadu běžných vad snímku včetně podexpozice. Pomocí sofistikované technologie Analýza scény a Detekce obličeje lze rychle odstranit nedostatky, například červené oči. Úrovně expozice pro samostatné části snímku jsou optimalizovány tak, aby byly zaručeny nejlepší výsledky. Efektivní skenování Skenujte i detaily pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi. Režim automatického skenování automaticky zjistí, zda skenujete dokument či fotografii, a před uložením zvolí nejvhodnější nastavení. Tisk bez počítače Majitelé fotoaparátů ocení připojení PictBridge, které umožňuje tisknout fotografie přímo z kompatibilních digitálních fotoaparátů, telefonů s fotoaparátem nebo videokamer. Praktický zásobník papíru s automatickým otvíráním Kompaktní a stylová tiskárna PIXMA MP270 je vybavena pohodlným zásobníkem s automatickým otevíráním, který automaticky shromažďuje výtisky a kopie. Nádherné fotografie s dlouhou životností Systém ChromaLife100+ zaručuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinací tiskárny PIXMA MP270, originálních inkoustů Canon a konkrétních originálních fotografických papírů Canon si své vzpomínky uchováte po celý život.

Výrobce Canon
Scaner Ano
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CANON PIXMA MP270 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.