HLEDEJCENY.cz

Canon PIXMA MG2550 - porovnání cen

Canon PIXMA MG2550

Cena od 1 090 Kč do 1 099 Kč

Popis produktu

Multifunkční barevná tiskárna PIXMA MG2550
Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Výkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna PIXMA MG2550, navržená speciálně pro kancelářské a domácí použití, nabízí kompaktní design, vyšší výkon a jedinečnou kvalitu tisku jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty.
Praktické 3 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru a kopírky. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a domácím prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů.
Velmi kvalitní výtisky
Díky tiskové technologii FINE s mikroskopickými kapičkami inkoustu zajišťují spolu s rozlišením až 4 800 × 600 dpi vždy kvalitní tisk. Tiskárna je ideální pro použití v domácnosti nebo malé kanceláři, od výrazné a lesklé grafiky po obchodní dokumenty s vynikající čistotou. Použít je možné například i XL náplně s vysokou výtěžností, které vám sníží tiskové náklady až o 30%.
Rychlé vícestránkové kopírování a skenování
Vedle tisku zajišťuje zařízení MG2550 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií rychlostí až 21 kopií/min. Samozřejmostí je rychlý skener s optickým rozlišením až 600 × 1 200 dpi, díky kterému je možné skenovat data přímo do počítače prostřednictvím USB portu.
Podpora tisku z webu
Aplikace Easy-Webprint EX od společnosti Canon nabízí dokonalý tisk z aplikace Internet Explorer. Tisknout je možné pouze požadovaný obsah webové stránky. Zajímavou funkcí je i možnost vystřihnout informace z více webových stránek a vytisknout je v jediném dokumentu, nebo uložit do PDF souboru.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna PIXMA MG2550 je vybavena zadním podavačem, který pojme 60 listů papíru. Tisknout je možné na papíry do velikosti A4 s maximální gramáží až 275 g/m2 ale jen při použití speciálního fotografického papíru. Rychlost tisku dokumentů je 8 obr./min černobíle nebo 4 obr./min barevně. Pomocí programu Easy-WebPrint EX, můžete snadno ovládat tisk z webu. Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Plochý skener má rozlišení 600 x 1200 dpi a umožňuje naskenovat A4 dokument za pouhých 14 sekund.
Rozměry tiskárny jsou 426 x 306 x 145 mm a její hmotnost je 3.5 kg. Při kopírování je spotřeba 9W a v pohotovostním režimu pouze 1W.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
4800 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
8

Rozhraní:
USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
USB 2.0

Spotřeba [W]:
9

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
4800 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
4800 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
8

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
4

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
275

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600 x 1200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
426 x 306 x 145

Hmotnost v kg:
3,5

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Kopírka:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

© 2020 HLEDEJCENY.cz