Canon MAXIFY MB5350

Cena:

od 247 Kč do 282 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Canon MAXIFY MB5350: Popis produktu Multifunkční barevná tiskárna MAXIFY MB5350 Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejre...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Canon MAXIFY MB5350 - popis

Popis produktu

Multifunkční barevná tiskárna MAXIFY MB5350
Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Výkonná barevná inkoustová multifunkční tiskárna MAXIFY MB5350, navržená speciálně pro kancelářské a domácí použití, nabízí kompaktní design, vyšší výkon a standardní kvalitu tisku.
Praktické 4 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned čtyři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru, kopírky a faxu. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a domácím prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů.

Velmi kvalitní výtisky
Díky tiskové technologii FINE s mikroskopickými kapičkami inkoustu zajišťují spolu s rozlišením 600 × 1200 dpi vždy kvalitní tisk. Tiskárna je ideální pro použití v domácnosti nebo malé kanceláři. Použít je možné například i XL náplně s vysokou výtěžností, které Vám sníží tiskové náklady.

Rychlé vícestránkové kopírování a skenování
Vedle tisku zajišťuje zařízení MAXIFY MB5350 rychlou produkci vysoce kvalitních kopií Samozřejmostí je rychlý skener s optickým rozlišením 1200 × 1200 dpi, díky kterému je možné skenovat data přímo do počítače prostřednictvím USB portu.
Tiskněte z webových úložišť nebo mobilních přístrojů
Potřebujete mít neustále svá data při ruce? Pokud ano jistě oceníte možnost tisknutí z webových cloud uložišť, kam je možné ukládat a online sdílet nejrůznější dokumenty. Výhodou zajisté bude i možnost tisku z mobilních přístrojů jako jsou tablety nebo smartphony. Nebude tak problém vytisknout si svou práci, kterou jste zvládli při cestě do zaměstnání ve vlaku nebo autobuse.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna je vybavena horním a spodním zásobníkem, kdy každý z nich pojme 250 listů papíru. K dispozici je navíc i horní automatický podavač s kapacitou 50 listů. Tisknout je možné na papíry do velikosti A4 s maximální gramáží až 275 g/m2 ale jen při použití speciálního fotografického papíru. Rychlost tisku dokumentů je 23 obr./min černobíle nebo 15 obr./min barevně. Pomocí programu Easy-WebPrint EX, můžete snadno ovládat tisk z webu. Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Tisknout z více počítačů nebo mobilních zařízení lze například pomocí bezdrátového WiFi rozhraní. Plochý CIS skener s rozlišením 1200 x 1200 dpi umožňuje naskenovat libovolný A4 dokument. Zájemce o tento model může potěšit i přítomnost automatického potisku obou stran papíru.
Rozměry tiskárny jsou 463 x 394 x 351 mm a její hmotnost činí 11.4 kg. Při kopírování je spotřeba 31 W a v pohotovostním režimu pouze 1 W.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
23

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Spotřeba [W]:
31

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 1200

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
600 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
23

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
15

Tisk první strany po [sec.]:
7

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
275

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
1 500

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
1200 x 1200

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
463 x 394 x 351

Hmotnost v kg:
11,4

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Canon
Fax Ano
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
23 stran
Rozlišení skeneru 1200x1200
Hmotnost 11.4 kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon MAXIFY MB5350 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.