Canon IR-1024iF

Cena produktu Canon IR-1024iF není známa.

 

Popis produktu Canon IR-1024iF: Nové inteligentní funkce řadí model iR1024iF mezi špičkové multifunkční tiskárny s vysokým výkonem. Můžete tisknout, kopírovat a faxovat černobílém provedení nebo skenovat a odesílat informace v b...  Více informací


Canon IR-1024iF - popis

Nové inteligentní funkce řadí model iR1024iF mezi špičkové multifunkční tiskárny s vysokým výkonem. Můžete tisknout, kopírovat a faxovat černobílém provedení nebo skenovat a odesílat informace v barvě. Skutečně mnohostranné funkce jsou k dispozici přímo u vašeho pracovního stolu. * Tisk / kopírování / faxování rychlostí 24 stránek za minutu * Oboustranné dokumenty * Skenování a odesílání dat do e-mailu v barevném provedení * Podavač dokumentů * Rozlišení při tisku 1 200 dpi * Stolní provoz – ideální pro malé firmy * Snadné nastavení v síti * Úspora energie a okamžité obnovení Dokonalá komunikace pro domácí kanceláře a malé firmy Nové inteligentní funkce řadí model iR1024iF mezi špičkové multifunkční tiskárny s vysokým výkonem. Přímo u svého stolu můžete kopírovat rozsáhlé zprávy pomocí podavače dokumentů, tisknout oboustranné černobílé prezentace, odesílat faxy nebo skenovat a odesílat data v barevném provedení. A to vše při vysoké rychlosti 24 stránek za minutu. Díky režimu úspory energie s okamžitým obnovením navíc získáte ideální řešení pro domácí kanceláře nebo malé firmy, které požadují inteligentní zpracování a odpovídající výkon pro dodržení svých termínů. Inteligentní komunikace Jestliže chcete kopírovat rozsáhlé dokumenty, jistě uvítáte flexibilitu vyplývající z možnosti provádět uvedené kroky u vašeho stolu a během okamžiku. Díky integrovanému podavači dokumentů a elektronickému řazení je možné bez problémů celý proces přenechat na modelu iR1024iF. Možnosti komunikace jsou u modelu iR1024iF rozšířeny o inteligentní funkce odesílání. Dokumenty lze naskenovat v barvě pomocí podavače dokumentů. Pak je můžete odeslat přímo na e-mailovou adresu. Zařízení vám ušetří čas v okamžicích, kdy je nutné rychlé rozhodování, abyste vše stihli včas. Bezproblémová integrace v síti Funkce modelu iR1024iF pro zvýšení produktivity nemusí přinášet výhody pouze vám. Model iR1024iF lze snadno připojit k síti, takže jej mohou využívat také vaši kolegové. Tisk v síti umožňuje vysoce výkonný vlastní jazyk tiskárny společnosti Canon s názvem UFR II Lite. Standardně je také k dispozici tisk PCL. Prostorově úsporný Model iR1024iF byl speciálně navržen tak, aby umožňoval zvýšení produktivity malých firem a pracovních skupin kanceláří. Jedná se o kompaktní výkonné zařízení s širokými možnostmi. Zařízení je nakonfigurováno na úctyhodných 600 listů. V případě potřeby však můžete kapacitu zvýšit až na 1 100 listů formátu A4. Péče o životní prostředí Inovativní technologie On-demand Fixing umožňuje automatický přechod do úsporného režimu spánku, pokud se zařízení nepoužívá. V případě potřeby je zařízení zcela schopno provozu za méně než 5 sekund. Jde o skvělý způsob snížení spotřeby energie bez vlivu na produktivitu. Součastí balení není toner a návod. U tohoto výrobku je nutná instalace certifikovaným technikem a v případě neautorizované instalace ztrácí zákazník záruku!

Výrobce Canon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon IR-1024iF užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Jehličkové tiskárny.