Canon imageRUNNER 1435

Cena:

od 1 658 Kč do 2 129 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Canon imageRUNNER 1435: Multifunkční černobílá tiskárna Canon iR-1435 Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zaří...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Canon imageRUNNER 1435 - popis

Multifunkční černobílá tiskárna Canon iR-1435
Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje výkonnou laserovou tiskárnu Canon iR-1435, která je určena pro středně velké podniky s velkými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle, tak je tento model stvořen právě pro vás.
Kvalitní černobílý tisk až do A4 formátu
Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od velikosti knihy až po formáty A4. Vytvářet tak můžete působivé marketingové materiály a mnohé další tiskoviny. Tisknout s tímto přístrojem můžete i bez použití počítače, pouze při ovládání přehledným pětiřádkovým černobílým LCD displejem s podsvícením. Tato tiskárna také umožňuje tisk z a skenování na USB flash disk, nebo mobilní zařízení.
Vše zabezpečeno
Tiskárna podporuje bezpečný tisk s bezpečnostními protokoly IP Sec a přístup uživatelů. S imageRUNNER tiskárna garantuje bezproblémovou integraci v IT prostředí a podporuje standardy PCL. Všechny tyto funkce vám usnadňují nastavení a práci s tiskárnou. Tiskárna je navíc šetrná k životnímu prostředí a máme nízké náklady na tisk.
Zvyšte svůj výkonnostní potenciál
Zvýšit produktivitu a dokončit úlohy rychleji lze pomocí vysokého výkonu tiskárny. Tisknout budete dokumenty rychlostí až 35 str./min a spolehnout se můžete na velký doporučený měsíční objem tisku, který se hodí i pro středně velké kanceláře. Můžete také tisknout z flash disků a paměťových zařízení díky integrovanému software uniFLOW. Tiskárna umí zabezpečit tisk pomocí PIN kódu, který uživatel zadá při tisku při hromadění tisknutých dokumentů. Tak dokáže tiskárna zabránit tisku nepovolaných osob.
Klíčové vlastnosti
Rychlé zpracování dokumentů zajišťuje paměť o velikosti 512 MB. Rychlost tisku je velmi solidních 35 stránek A4 jednostranně, 18 stránek za minutu u oboustranného automatického tisku. Rozlišení tisku je standardních 600 x 600 dpi. Při kopírování tiskárna kopíruje rychlostí 33 stránek/minutu s rozlišením 600 x 600 dpi. Skener je zde barevný s rozlišením až 600 dpi. Tisknout je možné na papíry do velikosti A4 formátu. Na vstupní straně najdete 500listový klasický zásobník. Přítomný je i 100listový víceúčelový zásobník. Výstupní strana disponuje kapacitou až 100 listů papíru. Propojení s počítačem je realizovatelné přes klasické USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině počítačových stanic i notebooků v dostatečném počtu. Na tomto modelu najdete také USB host konektor pro připojení flash disku a paměťových zařízení nebo síťové LAN rozhraní pro tisk z více počítačů v domácnosti nebo kanceláři.
Rozměry přístroje jsou 545 mm x 457 mm x 422.5 mm.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Multifunkční:

Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

35

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:

512

Spotřeba [W]:

1 500

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

35

Tisk první strany po [sec.]:

7,8

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

128

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:

300 x 600

Ploché provedení skeneru:

Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

545 x 457 x 422,5

Hmotnost v kg:

22,34

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Kopírka:

Ano

Skener:

Ano

Multifunkční:

Ano

Výrobce Canon
Hmotnost 22.34 kg
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
35 stran
Barevný tisk Ne
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Rozlišení skeneru 300

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon imageRUNNER 1435 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.