Canon i-SENSYS MF631Cn

Cena:

6 790

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Canon i-SENSYS MF631Cn: Jednoduché ovládání pomocí dotykové obrazovky Intuitivní barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 12,7 cm zařízení řady MF631CN umožňuje uživatelům snadno přistupovat k funkcím, které potřebují...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Canon i-SENSYS MF631Cn - popis

Jednoduché ovládání pomocí dotykové obrazovky

Intuitivní barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 12,7 cm zařízení řady MF631CN umožňuje uživatelům snadno přistupovat k funkcím, které potřebují. Dotykové ovládání bez tlačítek umožňuje rychle provést libovolnou úlohu, od jednoduchých úkolů až po složitější příkazy, čímž zvyšuje produktivitu a odstraňuje potřebu zaškolení nebo technické podpory. A zásluhou možnosti přizpůsobit uživatelské rozhraní zařízení MF631Cn na míru lze zařízení upravit tak, aby se bez potíží začlenila do libovolné firmy

Aplikace šetřící čas

Čas je přepych, který mnohé malé firmy nemají. Zařízení MF631Cn je vybaveno knihovnou Application Library, která je naplněna inovacemi pro úsporu času a zvýšení efektivity uživatelů. Systém umožňuje tisknout často používané formuláře, šablony a letáky jediným klepnutím, aniž by bylo potřebné připojit další zařízení. Mezi další užitečné funkce patří režim úsporného kopírování, který vtěsná osm stránek na jeden list A4, a funkce pro kopírování průkazů totožnosti, která zachytí obě strany občanských nebo řidičských průkazů na jedinou stránku.

Tisk a skenování během několika sekund

Produktivita je důležitá: malé firmy potřebují spolehlivou tiskárnu, která nepřipouští kompromisy ohledně efektivity. Zařízení řady MF631CN tisknou rychlostí 18 stran za minutu, takže dokážou držet krok i s rychle se měnícími malými firmami. Navíc jednoprůchodové oboustranné skenování v zařízení MF631Cn dále urychluje pracovní postupy, šetří drahocenný čas a pomáhá personálu zvýšit objem výstupů.

Podmanivá kvalita barev

Zařízení řady MF631CN plně využívají osvědčenou laserovou kvalitu od společnosti Canon k poskytování výrazných a působivých barevných výstupů, které přitahují pozornost. Kromě vysokých rychlostí tisku a efektivního provozu nabízí řada nekompromisně ostrou reprodukci obrazů, čímž umožňuje zaměstnancům maximalizovat působivost jejich materiálů pro podporu prodeje, marketing nebo interní komunikaci.

Minimalizace údržby

Zásluhou kazet „vše v jednom“ a systému automatického odstraňování těsnění toneru snižuje řada MF631CN požadavky na údržbu a šetří malým firmám čas, takže se mohou déle věnovat tomu, co umí nejlépe. Společně s jednodušší instalací jsou také dostupné kazety s vyšší výtěžností a nástroj pro sledování stavu spotřebního materiálu zařízení řady MF631CN, který upozorňuje uživatele na veškeré nadcházející vyžadované výměny, čímž pomáhá zmírnit frustraci z údržby

Všestranná a efektivní multifunkční barevná laserová tiskárna s 12,7cm barevnou dotykovou obrazovkou a kompatibilitou s mobilními zařízeními. Ideální partner pro malé podniky, které hledají vysoce výkonné a přitom kompaktní řešení.

Formát tiskárny: A4
Rozlišení[DPI]: max. 1200 x 1200

Rychlost černého tisku [str/min]: 18
Rychlost barveného [str/min]: 19
Tisk první strany [sec]: 10,9 černá, 12 barva

Max. měsíční zatížení [str]:
Paměť [MB]: 1024

Oboustranný tisk: Ne
Automatický podavač pro skenování: Ne
Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne
Kapacita zásobníku [str]: 150 vstupní, 100 výstupní

Rozhraní: USB 2.0, RJ-45

Tiskové jazyky: UFRII-LT

Kapacita startovacího toneru [str]: 1400 černá, 690 barva

Skener: Ano

Fax: Ne

Spotřeba [W]: 350
Spotřeba StandBy [W]: 13,6
Hlučnost [dB]: 64
Rozměry [VxŠxH mm]: 347 x 451 x 460

Hmotnost [kg]: 19,5

Podporované operační systémy:
Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 8 / Windows® 7 / Server® 2016 / Server® 2012 R2 / Server® 2012 / Server® 2008 R2 / Server® 2008 / Vista

Mac OS X verze 10.7.5 a vyšší

Linux* /Citrix

Obsah balení:
výrobce neudává

Záruka
Zákazník může přes registrační formulář na odkaze www.canon.cz/promozaruka či www.canon.sk/promozaruka uplatnit svůj nárok na 3letou záruku.

Výrobce Canon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon i-SENSYS MF631Cn užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.