Brother DCP-J4120DW

Cena produktu Brother DCP-J4120DW není známa.

 

Popis produktu Brother DCP-J4120DW: Popis produktu Brother DCP-J4120DW nejrychlejší ve své třídě Díky vysoké rychlosti až 35 stránek černobíle nebo 27 stránek za minutu barevně se tato tiskárna čadí mezi nejrychlejší tiskárny ve...  Více informací


Brother DCP-J4120DW - popis

Popis produktu

Brother DCP-J4120DW nejrychlejší ve své třídě
Díky vysoké rychlosti až 35 stránek černobíle nebo 27 stránek za minutu barevně se tato tiskárna čadí mezi nejrychlejší tiskárny ve své třídě. Oproti běžným tiskárnám je rychlost zvýšená až o 50%. Pokud chcete tisknout v kvalitě srovnatelnou s ISO laserovým tiskem je rychlost tisknutí 20 stránek za minutu černobíle a 18 barevně.
Malé rozměry, snadné ovládání a vše na jednom místě
Rozměry tiskárny byly sníženy a díky tomu ji snadno umístíte na pracovní stůl a jiné rovné povrchy. Multifunkční přístroj je vybaven rychlým inkoustovým tiskem i kopírkou a skenerem s vysokým rozlišením. Snadného ovládání i bez použití počítače docílíte díky 6,8cm velkým dotykovým displejem.
Nízké náklady na tisk
Díky vysoké výtěžnosti a kapacitě použitých zásobníků budete tisknout daleko levněji a měnit náplně méně často než je tomu u běžných inkoustových tiskáren. Oddělené barevné náplně umožňují vyměnit pouze barvu, která aktuálně došla a kvalita tisku bude po výměně zachována. Na výběr máte náplně řady XL s průměrnou výtěžností až 600 stran při 5% pokrytí nebo XXL kazety s výtěžností až 1200 stran při 5% pokrytí.
Tisk z mobilních přístrojů a tisk do formátu až A3
Tisknout můžete i z nejrůznějších mobilních přístrojů jako jsou chytré telefony nebo tablety pomocí technologie AirPlay, Google Cloud, Brodher iPrint & Scan. Potisknout můžete papíry od velikosti obálky až po velké A3kové papíry.
Automatický potisk obou stran papíru a tisk fotografií
Velkým pomocníkem při potřebě potisknout obě strany papíru je automatický oboustranný tisk, který se sám bez velké námahy postará o potisknutí obou stránek papíru. Značně Vám tím tiskárna ušetří čas strávený tiskem a snadněji se ušetří na spotřebovaném papíru. Jistě oceníte i přítomnost bezokrajového tisku, například při tvorbě fotografií a jiných grafických výtvorů.
Klíčové vlastnosti
Multifunkční přístroj určený pro domácnosti nebo menší kanceláře. Přístroj obsahuje vysokorychlostní inkoustovou tiskárnu, rychlou kopírku a skener s vysokým rozlišením. Rozlišení tiskárny je maximálně až 6000 x 1200 dpi. Ploché provedení skeneru s rozlišením 2400 x 2400 dpi. Na vstupní straně se nachází standardně zásobník, který pojme až 150 listů papíru a na výstupu se nalézá prostor pro až 50 potištěných dokumentů. Konektory USB, USB host a Wifi. Přítomná je i čtečka karet pro tisk z paměťových zařízení. Spotřeba na takto výkonný stroj není nikterak vysoká, při kopírování dosahuje pouze 23W a v připraveném stavu 5W.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Inkoustová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
6000 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
20

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
USB 2.0, USB host, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Inkoustová

Technologie tisku:
Inkjet

Formát tiskárny:
A3

Rozhraní:
USB 2.0, USB host, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:
128

Velikost maximální paměti [MB]:
128

Spotřeba [W]:
23

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
6000 x 1200

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
6000 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
20

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
18

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
220

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
2400 x 2400

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
480 x 290 x 163

Hmotnost v kg:
8,1

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Brother
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
20 stran
Rozlišení skeneru 2400x2400
Hmotnost 8.1 kg
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A3
Druh Inkoustová
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brother DCP-J4120DW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Termosublimační tiskárny.