Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Multifunkční tiskárny >

HP LaserJet Enterprise M830z

HP LaserJet Enterprise M830z

Cena produktu HP LaserJet Enterprise M830z není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet Enterprise M830z: Popis produktu Výkonná multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M830z Velkoobjemová černobílá multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M830z je vysoce produktivní řešení tisku pro podn... > více informací


HP LaserJet Enterprise M830z - popis

nahoru

Popis produktu

Výkonná multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M830z
Velkoobjemová černobílá multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M830z je vysoce produktivní řešení tisku pro podniky a velké pracovní skupiny. Patří mezi velkoobjemové přístroje s tiskem až do A3 formátu, které poskytnou uživateli vysokou rychlost tisku společně s nízkými tiskovými náklady. Zvyšuje produktivitu díky flexibilním možnostem odesílání, univerzálním nástrojům pro manipulaci s papírem, oboustrannému skenování a profesionálním možnostem dokončení.
Profesionální rychlé výtisky ve vysokém rozlišení
Tiskněte dokumenty, brožury nebo například marketingovou grafiku ve vysoké kvalitě díky efektivnímu rozlišení 1200 x 1200 dpi. Texty i jiná grafika budou perfektně ostré a zobrazí více detailů než u tiskáren s nižším rozlišením. Velkým pozitivem je především rychlost výtisků, která může dosáhnout až 56 stran formátu A4 za minutu.
Vhodná pro náročné nasazení
Tiskárna nabízí čtyři výkonné a praktické nástroje. Kromě rychlého a duplexního tisku přináší také funkce skeneru, kopírky a faxu. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Díky pokročilým funkcím umožní pracovním týmům sdílet dokumenty bez zpoždění, rychlý tisk velkých úloh s profesionálními možnostmi dokončení na širokou řadu papírů o velikosti až A3. Doporučené měsíční zatížení tiskárny je 15000 až 50000 výtisků a maximální až 300000.
Výkonné nástroje podnikové třídy
Potřebujete naskenovat větší množství dokumentů a rádi byste si ulehčili zdlouhavou práci? Pokud je tomu tak, stačí pouze vložit dokumenty do automatického podavače s kapacitou až 200 listů a můžete pohodlně začít skenovat s oboustranným skenováním při jednom průchodu. Velkým pomocníkem při potřebě potisknout obě strany papíru je automatický oboustranný tisk, který se sám bez velké námahy postará o potisknutí obou stránek papíru. Značně Vám tím tiskárna ušetří čas strávený tiskem a snadněji se ušetří na spotřebovaném papíru.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna HP LaserJet Enterprise M830z se vyznačuje vysokou kvalitou černobílého tisku až do velikosti A3 formátu, který vyplývá z vysokého efektivního rozlišení 1200 x 1200 dpi, díky kterému produkuje ostré texty a obrázky. Tiskárna zvládá tisknout až 56 stránek za minutu formátu A4, a to díky dostatečně velké vnitřní 1.5 GB paměti a rychlému 800MHz procesoru. Tisk první stránky tento model zvládá do 9.5 sekundy. Optické rozlišení barevného skeneru je až 600dpi. Na vstupní straně se nachází 2x zásobník na 500 listů papíru, multifunkční podavač na 100 listů papíru a velkokapacitní zásobník na 3 500 listů (zásobník 4/5). Skener disponuje automatickým podavačem na 200 dokumentů. Na výstupní straně se nachází prostor pro 3000 vytisknutých listů papírů (s volitelnou sešívačkou/stohovačem, sešívačkou/stohovačem s děrovačkou nebo sešívačkou/stohovačem s brožurovačkou). Tiskárnu je možné připojit k počítači nebo notebooku rychlým USB 2.0 konektorem, popřípadě je možné zařízení zapojit do sítě pomocí kabelového gigabitového LAN rozhraní. Volitelně je možné rozšířit tiskárnu o bezdrátové připojení Wi-Fi. Na přístroji se nacházejí i dva USB 2.0 host konektory pro připojení například flash disku. Zájemce o tento model může potěšit i přítomnost 320GB instalovaného disku pro ukládání tiskových dat. Přítomné jsou i FIH port pro připojení dalšího zařízení a HIP port pro integraci hardwaru. Se snadným nastavením přístroje vám pomůže intuitivní barevný dotykový displej s úhlopříčkou 20,3cm a výsuvná klávesnice pro zadávání souborových údajů.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
56

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Technologie tisku:
Laser

Formát tiskárny:
A3

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0, USB host

Velikost standardní paměti [MB]:
1 500

Velikost maximální paměti [MB]:
1 500

Spotřeba [W]:
1 030

Velikost HDD [GB]:
320

Barevná/Černobílá:
Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
56

Tisk první strany po [sec.]:
9,5

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
220

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
50 000

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
600

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
1650 x 1100 x 715

Hmotnost v kg:
204

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce HP
Wifi Ano
Rozlišení skeneru 600
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
56 stran
Hmotnost 204 kg
Barevný tisk Ne
Maximální formát tisku A3
Druh Laserová
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet Enterprise M830z užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Příslušenství k tiskárnám, Tiskárny samolepících štítků, Pokladní tiskárny.

Nejlevnější HP LaserJet Enterprise M830z akční ceny - Levné HP LaserJet Enterprise M830z

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HP LaserJet Enterprise M830z stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HP LaserJet Enterprise M830z najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Multifunkční tiskárny.