Brother MFC-9140CDN

Cena produktu Brother MFC-9140CDN není známa.

 

Popis produktu Brother MFC-9140CDN: Popis produktu Multifunkční tiskárna Brother MFC-9140CDN Do naší nabídky se nyní dostávají také špičkové produkty výrobce tiskových řešení, společnosti Brother. Jedním z nich je multifunkční L... > více informací


Brother MFC-9140CDN - popis

nahoru

Popis produktu

Multifunkční tiskárna Brother MFC-9140CDN
Do naší nabídky se nyní dostávají také špičkové produkty výrobce tiskových řešení, společnosti Brother. Jedním z nich je multifunkční LED zařízení Brother MFC-9140CDN, které v sobě skrývá čtyři velmi rychlá zařízení - barevnou tiskárnu, kopírku, skener a fax. Více zařízení integrovaných do jediného šetří Váš pracovní prostor a umožňuje vykonávat nejrůznější kancelářské úlohy na jediném místě. Prácí ještě urychlí schopnost automatického oboustranného tisku. Je tak ideálním řešením pro firemní nasazení, například do středně velké kanceláře.
Snadné připojení do počítačové sítě i k mobilním přístrojům
Díky integrované síťové kartě je připojení do podnikové sítě otázkou několika minut. Vzhledem k tomu budete moci tisknout na tiskárnu z několika počítačů bez nutnosti přendávání kabelu. Pokud se rozhodnete využívat tiskárnu pouze pro jeden počítač, můžete ji velmi jednoduše připojit k počítači nebo notebooku pomocí klasického USB 2.0 rozhraní. Snadno lze také tisknou z nejrůznějších mobilních přístrojů vybavených operačními systémy Apple iOS, Android, Windows Phone nebo BlackBerry.
Zvyšte svou efektivitu práce
Pokud potřebujete například oskenovat větší množství jednotlivých dokumentů, nemusíte už u každého papíru stát, ale stačí je pouze vložit do automatického ADF podavače, který disponuje kapacitou po 35 listů papíru a jednoduše spustit požadovanou úlohu. Rychlé zpracování tiskových úloh zajistí výkonný 333 MHz procesor doplněný o 192MB tiskové paměti. Jak již bylo uvedeno, v případě potisknutí obou stran papíru můžete využít automatického oboustranného tisku, který šetří Váš čas a snižuje tiskové náklady.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna je určena pro tisk dokumentů až do formátu A4 pomocí barevné LED technologie s vysokou rychlostí tisku až 22 stran za minutu. Maximální rozlišení tisku je 2400 x 600 dpi, výstup je tedy velmi ostrý a čistý i v detailech, uživatel tak dostane k dispozici výtisky profesionální kvality. Součástí tiskárny je i vstupní zásobník na 250 listů papíru a je doplněn multifunkčním podavačem, kam se vejde až 35 listů papíru. Na výstupní straně je prostor pro až 100 listů papíru. Integrovaný plochý skener je vybaven optickým snímačem s rozlišením 1200 x 2400 dpi, které je možno softwarově zvýšit až na hodnotu 19200 dpi. Automatický podavač ADF disponuje rozlišením 1200 x 600 dpi. Je vybaven možností přímého skenování do e-mailu, grafiky, OCR a souboru. Kombinací skeneru a tiskárny vznikne výkonná kopírka schopná kopírovat dokumenty bez použití počítače rychlostí až 22 stran za minutu. Připojení k počítači lze realizovat přes USB 2.0 port, standardně je k dispozici též síťová karta pro ethernetové rozhraní s konektorem RJ45 a podporou rychlostí 10/100Mbit.
Rozměry tiskárny jsou 410 x 483 x 410 mm a její váha 18,5 kg. Základní nastavení tiskárny bez použití počítače provedete pomocí 9,3 cm TFT displeje. Spotřeba tohoto modelu se pohybuje okolo 380W při provozu, 70W v pohotovostním režimu a méně než 7,5W ve spánkovém režimu.

Technické parametry

Typ tiskárny:
LED

Multifunkční:
Ano

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
22

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
LED

Technologie tisku:
LED

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
RJ-45, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:
192

Spotřeba [W]:
380

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
22

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
22

Tisk první strany po [sec.]:
16

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
163

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:
1 500

Vlastnosti skeneru

Hardwarové rozlišení skeneru [pixelů]:
1200 x 2400

Ploché provedení skeneru:
Ano

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
410 x 483 x 410

Hmotnost v kg:
18,5

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Oddělené barevné náplně:
Ano

Automatický oboustranný tisk:
Ano

Kopírka:
Ano

Fax:
Ano

Skener:
Ano

Multifunkční:
Ano

Výrobce Brother
Oboustranný tisk Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
22 stran
Rozlišení skeneru 1200x2400
Hmotnost 18.5 kg
Druh LED
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brother MFC-9140CDN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Příslušenství k tiskárnám, Tiskárny samolepících štítků, Pokladní tiskárny.

Nejlevnější Brother MFC-9140CDN akční ceny - Levné Brother MFC-9140CDN

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Brother MFC-9140CDN stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Brother MFC-9140CDN najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Multifunkční tiskárny.